Armani Jeans, Armani Exchange та Napapijri у ТЦ GLOBUS

Birka – магазин, в якому зібрані колекції люксових брендів: Armani Jeans, Armani Exchange та Napapijri за цінами аутлету.

Armani Exchange – одяг, що уособлює в собі італійську індивідуальність, стиль Джорджо Армані та глобальні тенденції, це італійська чуттєвість у поєднанні з демократичністю та інтуїтивністю у виборі стиля. Модний гардероб, як його собі може  уявити тільки  Джорджо Армані, Armani Exchange втілює молодіжний дух нового покоління.

Armani Jeans – для тих, хто шаленіє від джинсового одягу, в далекому 1981 році був створений бренд Armani Jeans. Якщо шукаєте джинси, які будуть не тільки зручними, але і стильними, то лінія одягу від Armani Jeans створена спеціально для вас. Armani Jeans — це знахідка для любителів якісного та стильного повсякденного одягу. Створення бренду Armani Jeans наблизило такий простий і звичний предмет одягу як джинси до світу високої моди.

Napapijri – Napapijri, в перекладі з фінського означає Арктичне коло. Napapijri — стиль життя незалежних людей, які мріють про далекі мандри. Більшість втілює ці мрії в життя, інші — навіть повсякденне життя перетворюють на захоплюючу подорож. Лінії чоловічого та жіночого одягу, а також оригінальні аксесуари Napapijri створені для сучасних людей, що живуть вільним активним життям. За оригінальним підбором тканин, кольорів і мотивів колекцій Napapijri стоять високі технології і новітні наукові розробки. Все, що Napapijri використовує для виробництва готових виробів — наприклад, тканини і матеріали, такі як GoreTex і Polartec – проходить серйозне тестування в умовах реальних експедицій.

Магазин Birka  знаходиться у ТЦ GLOBUS  1 , 1 поверх та працює з 10:00 до 22:00.