Oбмеження руху під час Євробачення

Друзі, під час Євробачення, ТЦ Globus буде у центрі культурних подій!

На Хрещатику розміститься Євромістечко. Робота містечка розпочнеться з 4 травня і триватиме до 14 травня. На цій локації у дні півфіналів та фіналу відбуватиметься пряма трансляція шоу на екранах, відбуватимуться концерти та різноманітна розважальна програма. Щоб потрапити у Євромістечко потрібно мати з собою документ, який засвідчує особу.

Запрошуємо до ТЦ Globus на шопінг та смачно провести час з друзям на великому фуд-корті або у ресторанах ТЦ.

На автомобілі дістатися до ТЦ Globus можливо через вулиці: Грінченка, Софіївська, Мала Житомирська, Михайлівська, Костьольна, Володимирський узвіз, Архітектора Городецького та Заньковецької. На метро: станція Майдан Незалежності або Хрещатик.

 

Зверніть увагу на інформацію від КМДА стосовно обмеження руху під час Євробачення:
З 24:00 25 квітня до 24:00 18 травня буде заборонено рух пішоходів на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної нижньою частиною тротуару на непарній стороні вул. Хрещатик) та обмежено рух транспортних засобів у обох напрямках: на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Михайлівської) та на вул. Прорізній (від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик). Також із 24:00 30 квітня до 23:00 14 травня обмежать рух транспортних засобів і пішоходів на таких вулицях: вул. Микільсько-Слобідській у обох напрямках (від вул. Панельної до вул. Митрополита Андрея Шептицького); вул. Митрополита Андрея Шептицького (від вул. Микільсько-Слобідської до вул. Раїси Окіпної).
7 травня з 13:00 до 24:00 буде обмежено рух транспортних засобів у обох напрямках на вул. Михайла Грушевського (від Європейської площі до Паркової дороги). Також буде тимчасово заборонено рух транспортних засобів та обмежено рух пішоходів у обох напрямках із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня на вул. Михайла Грушевського (від Паркової дороги до вул. Івана Мазепи), а 7 травня з 13:00 до 24:00 обмежать рух транспортних засобів і пішоходів у обох напрямках: на Парковій дорозі (від Петрівської алеї до площі Андрія Первозванного); на Петрівській алеї (від Європейської площі до Паркової дороги).

Окрім цього, у рамках проведення церемонії відкриття пісенного конкурсу «Євробачення-2017» вносяться тимчасові обмеження руху в обох напрямках із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня на вул. Інститутській (від вул. Ольгинської до пров. Кріпосного); на вул. Садовій (від вул. Інститутської до вул. Михайла Грушевського); на вул. Липській (від вул. Інститутської до вул. Михайла Грушевського); на вул. Шовковичній (від вул. Інститутської до вул. Михайла Грушевського).

Нагадаємо, півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 і 11 травня, фінал – 13 травня. Україну представить гурт O.Torvald з піснею Time, він виступить у фіналі під номером 22.