Нові знижки на книжки у #книголав

Щопонеділка у фірмовій крамниці видавництва #книголав діє акція «Книжка тижня» ‒ на обране найменування розповсюджується знижка -50%.

З 3 по 9 грудня включно акційна пропозиція доступна на нон-фікшн видання Джона Куніоса та Марка Бімана «Момент Еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок». Звичайна ціна – 230 грн., акційна – 115 грн.!

Звідки беруться неймовірні ідеї? Що відбувається в людському мозку під час пошуку варіантів розв’язання проблеми? Як формуються інсайти і як можна збільшити шанси на їх виникнення? У книжці «Момент Еврики» Джон Куніос і Марк Біман пояснюють, як саме виникають ідеї і що їх стимулює.

Ви дізнаєтесь, як різні життєві обставини та умови впливають на те, чи приходить до вас осяяння, а також – чи корисне воно і як краще його задіяти. «Потужна подорож прямісінько всередину людського розуму, яка допомагає осягнути ці дивовижні й невловимі моменти інсайтів і зрозуміти, як ми можемо збільшити частоту їхньої появи». – Адам Ґрант, професор Вортонської школи бізнесу, автор бестселерів за версією The New York Times.

Фірмова крамниця видавництва #книголав знаходиться у ТЦ GLOBUS 1, 1 поверх.