Огляд: стробінг та хайлайтери

Стробінг став найпопулярнішою технікою мейкапу цього літа. Надати шкірі сяйва, покращити її вигляд або просто бути гарною на фото. Цілей багато, а вихід завжди один —хайлайтери!
Ці засоби для макіяжу пропонують майже всі виробники косметики. ТЦ GLOBUS завітав до своїх магазинів та зробив добірку цікавих варіантів.

MAC пропонує велику кількість хайлетарів. Вони відрізняються кольором, текстурою та ефектом, якого бажаєте досягти. Беззаперечний лідер — HYPER REAL GLOW PALETTE / GET IT GLOWIN’ — три кольори в одному наборі, а ще варіанти холодних чи теплих віддінків.

WYCON — відносно молодий італійський бренд пропонує цілу серію хайлетрів — від гелей до компакт-формату. Ми зупинилися на COMPACT HIGHLIGHTER . Він має багато віддінків, щоб ти підібрала такий, що підходить саме твоєму кольору шкіри.

NYX Proffesional Makeup вже має нову колекцію засобів у своїх магазинах. Ми зупинили свій погляд на рідкому хайлайтері AWAY WE GLOW LIQUID BOOSTER. Він додає легкого сяйва шкірі та чудово доповнить мейкап у стилі “нюд”.

У магазинах BROCARD також можна знайти хайлайтери від відомих брендів — Guerlain, Lancome, Artdeco, Gosh та багатьох інших.

Магазини косметики знаходяться у ТЦ GLOBUS 1 на 1 поверсі, близенько один до одного, тож ти обов’язково знайдеш те, що давно шукала.

ТЦ GLOBUS — більше ніж шопінг!

#globusmall #globusshoppingcenter #globus2018 #globus_stores