Приєднуйся до шанувальників українських брендів!

Привітай рідну країну та приєднуйся до шанувальників українських брендів! 💛💙

У період з 28 червня до 1 липня завітай до магазинів українських виробників та скористайся святковими пропозиціями:

MustHave – перший в Україні мас-маркет жіночого одягу. Розпродаж до 70%. Магазин MustHave знаходиться у ТЦ GLOBUS 1, -1 поверх.

Satin – це дизайнерське бюро, авторське ательє, виробнича компанія з власною торговою маркою. Знижка 20% на першу річ, знижка 30% на наступну. Магазин Satin знаходиться у ТЦ GLOBUS 2, 2 поверх.

Azuri – стильний жіночий одяг від українського виробника. Знижка до 50%. Магазин Azuri знаходиться у ТЦ GLOBUS 2, 2 поверх.

RicaMare – жіночий одяг та аксесуари власного виробництва. 60% знижки на сумки та клатчі, при купівлі одягу з літньої колекції – знижка 300 грн та аксесуар у подарунок. Магазин RicaMare знаходиться у ТЦ GLOBUS 1, -1 поверх.

Arber – національний бренд чоловічого одягу. Знижка до 50% на весь асортимент. Магазин Arber знаходиться у ТЦ GLOBUS 2, 2 поверх.

VlasnaModa – мультибрендовий магазин одягу від українських виробників. У магазині представлені ТМ Marulla, ТМ Le Bourdon, ТМ Charme de Paris, ТМ Zaldiz, ТМ Seam. Магазин VlasnaModa знаходиться у ТЦ GLOBUS 2, 2 поверх.

Магазини MustHave, VlasnaModa, Azuri, FiligranaEthnica, Satin, MIDA, UAmade, Arber, RicaMare, Галерея Льону вже чекають на тебе та дарують святковий настрій.

ТЦ GLOBUS – більше, ніж шопінг!

Деталі акції запитуйте у продавців-консультантів.