Березень з PANDORA: спеціальні пропозиції та святкові подарунки

Що таке березень з PANDORA? Це яскраві прикраси, радісний настрій, особливе свято та… ДВІ пропозиції, які ти не схочеш пропустити!

Перша* – подарункові набори прикрас за дуже привабливими цінами. Якщо ти чекала на момент, коли потрібно купувати святкові презенти для найближчих жінок у своєму оточенні – він настав! Ми підібрали різні комбінації браслетів та намистин: https://e-pandora.com.ua/news/spetsialni-propozitsii-do-svyata-vesni.html

Друга** – з будь-якою покупкою від 3500 грн ти отримаєш від нас у подарунок одну з ЧОТИРЬОХ пар сережок на твій вибір. Хочемо наголосити, що ці дві пропозиції діють окремо та не сумуються одна з одною. Не знаєш, якою скористатися? Дослухайся до себе і твоє серце підкаже!

Поспішай та підготуйся до березневого свята разом з PANDORA!

Обидві пропозиції діють з 1 по 10 березня.

PANDORA, ТЦ GLOBUS 1, 1 поверх

*Пропозиція «Подарункові набори» діє тільки на набори, що вказані за посиланням вище. При замовленні подарункового набору в інтернет-магазині фінальна вартість буде розрахована менеджером при підтвердженні замовлення.

** Пропозиція «Сережки у подарунок» не розповсюджується на подарункові набори та придбання сертифікатів, а також не сумується з іншими знижками та акціями. При замовленні в інтернет-магазині менеджер додасть сережки при підтвердженні замовлення, якщо будуть виконані умови пропозиції. Кількість сережок у подарунок обмежена. У подарунок можна отримати тільки один із наступних артикулів – 290695CZ, 290749EN12, 296575, 297693.»