Фільтр

  •  

Apple service

Globus 2, -1 поверх
Години роботи: 10:00 – 22:00

Nail's Bar

Nail’s Bar – це завжди якісний та швидкий догляд за красою ваших рук. Досвідчені майстри, приємна атмосфера і якісне обслуговування не залишать Вас байдужими до нашого салону!

Globus 1, 2 поверх (навпроти магазину “Billa”)
Години роботи: 10:00 – 22:00

+38 (063) 968 18 58
http://nailsbar.com.ua/

 

Мережа перукарень «Експрес Стрижка»

Мережа перукарень «Експрес Стрижка» – це найбільша мережа перукарень в Україні, яка налічує більше 100 салонів. Мережа працює 2005 року, та має вже більше 11 мільйонів задоволених клієнтів. Експрес Стрижка – це: Доступні ціни – фіксовані ціни на стрижки, незалежно від складності та довжини волосся. Заощаджуємо Ваші гроші і час. Швидке обслуговування – будь-яка стрижка без запису, 7 днів на тиждень. Допомагаємо Вам добре виглядати і все встигати. Гігієнічно і безпечно – у майстра є 2-3 набори інструментів, тому поки одним він працює, наступний дезінфікується. Ми стежимо за робочим місцем і дезінфекцією. Справжні професіонали – в наших салонах працюють тільки фахівці, які пройшли спеціальний відбір та зі стажем роботи від 10 років.

GLOBUS 2, -1 поверх

Пункт обміну валюти

Globus 1, 1 та -1 поверхи
Globus 2, 1, 2 та 3 поверхи

Техно Ёж

Ми, «Техно Їжак» – експерти в області гаджетів і аксесуарів. Почавши свою історію в 2011 році з однієї торгової точки в Харкові, ми виросли в групу компаній, в яку входять міжнародна роздрібна мережа з більш ніж 100 магазинів, інтернет-маркет tehnoezh.ua, оптова компанія і портфель власних брендів аксесуарів для продукції Apple.

 

На 2021 рік ми – найбільша роздрібна мережа в сегменті гаджетів і аксесуарів представлена в острівному форматі в Україні.

Нещодавно «Техно Їжак» став володарем національної премії «Keep Calm & Love Clients» від Arricano Group за «Кращий сервіс». Також, протягом шести років поспіль ми знаходимося в ТОПі кращих компаній України в сегменті «портативної електроніки» на думку премії «Retail Awards Вибiр споживача».

телефон: 0800 204402

сайт: https://tehnoezh.ua/

Упаковка подарунків

Упаковка подарунків – гарні обгортки зроблять подарунки вашим близьким по-справжньому святковими.

Globus 1, 1 поверх
Години роботи: 10:00 – 22:00