У ТЦ GLOBUS відкрилася книгарня видавництва #книголав

З 8 жовтня у  ТЦ GLOBUS 1 розпочинає роботу фірмова книжкова крамниця видавництва #книголав.

В її асортименті представлена література для дітей і підлітків, переклади бестселерів та світової класики, нон-фікшн від іноземних і вітчизняних авторів.

Читачі зі всієї України знають і люблять книжки #книголав, які вирізняються змістом, якістю друку та оформлення. Особливу популярність читацької аудиторії здобули «100 експрес-уроків української» відомого філолога Олександра Авраменка, «Їж, пий, худни: здоров’я без дієт» зіркового дієтолога та ендокринолога Наталії Самойленко, «Казки на ніч для дівчат-бунтарок» американських журналісток Франчески Кавалло та Елени Фавіллі, яку цього року на Форумі видавців у Львові було визнано найкращою книжкою в категорії «Література для дітей від 6 до 12», та багато інших.

Спеціально до відкриття з 8 по 14 жовтня у крамниці діятиме знижка 50% на всі книжки, крім серії «Маленькі дослідники».   

Про видавництво:

#книголав – молоде українське видавництво, що швидко розвивається. Його мета полягає у створенні якісної літератури, яка б заохочувала до читання, популяризовувала його та робила модним. До видавничого портфелю #книголав увійшли твори популярних у світі авторів – Фредріка Бакмана, Кента Гаруфа, Майкла Вулффа, а також вітчизняних авторів – Олександра Авраменка, Ольги Купріян, Наталії Самойленко, Георгія Коваленка.