Акція «1+1=3» на засоби догляду!

З 1 до 30 листопада 2015 р. в магазинах BROCARD, Bonjour та Л’Этуаль купуйте два засоби догляду та отримуйте третій у ПОДАРУНОК*!

*Під подарунком мається на увазі надання знижки на суму товару меншої вартості при наявності трьох акційних товарів у одному чеку.  У подарунок Ви можете придбати будь-які засоби догляду за шкірою обличчя та тіла.

Акція не діє на товари зі знижками та за спеціальними цінами, а також при розрахунку за продукцію подарунковими картками. Інші знижки, у тому числі за дисконтними картками, не додаються.  Сума покупок зараховується на дисконтну карту.

Акція проходить у всіх магазинах мережі, окрім інтернет-магазину www.letu.ua

Більш детальна інформація у консультантів магазинів.

http://www.brocard.ua/news/470

 

Акция «1+1=3» на средства по уходу!

С 1 по 30 ноября 2015 г. в магазинах BROCARD, Bonjour и Л’Этуаль приобретайте два товара по уходу и получайте третий в ПОДАРОК*!

*Под подарком подразумевается предоставление скидки на сумму товара, меньшего по цене, при наличии трех акционных товаров в одном чеке. В подарок Вы можете выбрать любые средства по уходу за кожей лица или тела.

Акция не действует на товары со скидками и по специальным ценам, а также при расчете за продукцию подарочными картами. Другие скидки, в том числе по дисконтным картам, не суммируются. Сума покупок зачисляется на дисконтную карту.

Акция проходит во всех магазинах сети, кроме интернет-магазина    www.letu.ua

Более детальная информация у консультантов магазинов.

http://www.brocard.ua/news/470