Олександр Скічко, ведучий Євробачення 2017: «Одяг має підкреслювати характер, надавати впевненості».

Телеведучий та артист Олександр Скічко, ексклюзивно для проекту #personoftheweek від ТЦ Globus, розповів як обирає одяг поза сценою і чи слідкує за модними трендами.

Про шопінг

Я прихильник того, що речі перед купівлею потрібно побачити, відчути на дотик. Саме тому онлайн-шопінгу не розумію. Це як із друкованими виданнями: добре, коли маєш можливість підкреслити особливі для тебе вислови, додати цікаву закладку, а який запах має нова книжка!

Насправді мені дуже складно змусити себе зайти у новий магазин, де я нічого не купував собі раніше. Я приблизно знаю, які бренди мені підходять, і пошук речей у нових магазинах викликає складнощі. Адже це може зайняти багато часу і не принести жодного результату. Сам я не люблю ходити по магазинах, обов’язково беру когось із собою. Найчастіше це моя друга половинка.

Модні тенденції завжди оточують нас. І навіть якщо ти активно не слідкуєш за ними, у твоєму гардеробі вони точно з’являться. Тому що ми купуємо ті речі, які продаються в магазинах. А асортимент там змінюється з новими тенденціями. Якщо в моді вузькі короткі штани – вони будуть повсюди. Звичайно, можна шукати щось інше, але 80% штанів у магазинах будуть саме вузькими й короткими. Я сам активно не стежу за модою, але буваю на показах українських дизайнерів та черпаю нові знання.

Потрібно віддати належне нашим українським брендам: вони за останній час зробили колосальний прорив, і зараз стільки українських виробників, які захоплюють своєю оригінальністю, дизайном та якістю. Чоловічого одягу насправді дуже мало серед вітчизняних брендів, є куди рухатися та розвиватися. Мабуть, причина в тому, що жіноча аудиторія більш зацікавлена в унікальних речах.

Якщо говорити про всесвітні бренди, то у магазині Tommy Helfiger я колись придбав дорожню сумку, яка вже зветься моєю робочою. З нею мені довелося об’їздити майже всю Україну, і в неї поміщається абсолютно все. Є в моєму гардеробі й сорочки від Lagerfeld. У цьому магазині я можу знайти для себе універсальні речі, в яких упевнено почуватимуся і на діловій зустрічі, і з друзями в кіно.

Про свій стиль

Коли працюєш на ранкових ефірах, стараєшся продумати образ собі звечора. Адже ти прокидаєшся, а твоє відчуття стилю – ще ні. І це стає проблемою, адже крім ранкового ефіру, є ще безліч справ чи зустрічей далі, і всюди твій вигляд має бути відповідним. Для таких випадків у мене є чорні брюки та різні піджаки, як у діловому, так і в casual стилі. Це універсальні речі і для роботи, і для зустрічей, і для вечері з друзями. Взагалі в моїй шафі є п’ять костюмів: два чорних, два сірих та синій. Якщо деякі сприймають костюми як річ для дуже рідкісних подій, то в своєму житті я ношу їх тричі на тиждень. Я люблю костюми: вважаю, що вони дуже підходять чоловікам, їм личить. Обов’язкові речі у чоловічому гардеробі – це годинник, гаманець та чисте взуття. Годинники є не тільки стильним аксесуаром, але й дуже практичною річчю. Зараз у просторі постійної інформації ваш смартфон виконує кілька функцій одразу: і дзвінки, і пошта, і планування. І зайвий раз дивитися на екран, щоб дізнатися котра година, не хочеться. На вашій руці завжди є така функція, тим паче, що дизайн годинників постійно прогресує, перевершуючи всі сподівання, і кожен зможе вибрати щось для себе.  Взуття має бути зручним. До речі, лакові туфлі мають гарний вигляд зі сцени. Також я звертаю увагу на шнурки: вони мають бути якісні, щоб не підвести у важливий момент.

Через свою діяльність мені доводилося вдягати багато чого, починаючи від костюму XVII століття й закінчуючи костюмом супермена. В мене немає табу. Але на щодень я не вдягну речей, у яких не почуваюся комфортно. Одяг має підкреслювати характер, надавати впевненості. Вважаю, що одяг справді змінює поведінку. Навіть помічаю за собою, що коли я в casual – почуваюся дуже розслаблено, а якщо це костюм – то, відповідно, я більш стриманий.

Про ТЦ Globus

ТЦ Globus був один із перших торговельних центрів у Києві. І я пам’ятаю, як в усіх столичних екскурсіях був пункт ТЦ Globus, адже це було щось незвичайне. Він об’єднував усі улюблені визначні місця: сам ТЦ, McDonald’s, Майдан Незалежності та Хрещатик поруч.

Поради для чоловіків

Чоловіки, слухайте своїх жінок! Вони справді розбираються у стильних речах краще. Більшість моїх знайомих-чоловіків, і я в тому числі, завжди звертаються до них. Але найголовніше, одяг має підкреслювати ваш внутрішній світ. Якщо відчуваєте себе некомфортно у певному образі, навіть не виходьте в цьому з дому – день не складеться. Одяг має тільки допомагати вам, але в жодному разі не заважати.

Інтерв’ю на сайті Viva

Дякуємо за допомогу в проведенні зйомки магазинам Tommy Helfiger та Lagerfeld.