Олександр Кривошапко: «Гарний зовнішній вигляд – важлива складова моєї професії»

Співак, музикант, актор і телеведучий Олександр Кривошапко розуміється як на костюмах, так і на одязі для спорту. На сцені ми бачимо його в елегантних класичних образах, а про те, як одягається у повсякденному житті, Олександр розповів ексклюзивно для проекту #personoftheweek від ТЦ Globus.

Про шопінг

Я легко витрачаю гроші, тому коли йду гуляти або відпочивати, намагаюся навіть не брати їх із собою. Але коли приходить час оновлювати гардероб, йду до торгового центру і купую одразу багато футболок, штанів, усього, що мені потрібно для повсякденного життя. Я вважаю, що краще для кожного сезону створювати новий гардероб з одягу доступних брендів, ніж мати дві-три дуже дорогі дизайнерські речі та носити їх протягом п’яти років.

Взагалі, для мене головне, щоб в одязі було зручно і можна було вільно рухатись, оскільки в мене доволі активний спосіб життя. А от на чому я ніколи не економлю, так це на взутті та костюмах. Усе інше не обов’язково має бути від відомих брендів.


Не люблю обходити торговий центр повністю, краще вибрати магазин, який подобається, і купити в ньому все, що потрібно. Це суттєво економить час та забезпечує душевну рівновагу.

Про ТЦ Globus

ТЦ Globus для мене – знакове місце. Коли мені було 17 років, я приїжджав із Маріуполя в Київ на заняття в консерваторії. Щоразу просто з вокзалу їхав на Хрещатик і цілий день проводив в ТЦ Globus. Я його вивчив уздовж та впоперек, і можу з гордістю сказати, що знаю ТЦ Globus як свої п’ять пальців. Мені подобається, що тут ми можемо сісти та подивитися на Майдан за філіжанкою кави, адже ТЦ Globus знаходиться в самому серці нашої столиці.

Я люблю італійські ресторани, італійську мову, пісні – тому мені подобається в PESTO CAFÉ. Гарне місце, де ти можеш зайти на територію Італії, випити каву в умовній Сицилії та, вийшовши за двері, опинитися знову в центрі Києва.

Про свій стиль

У мене дуже різні стилі на сцені та в повсякденному житті. Я виконую класичну музику, що зобов’язує дотримуватися відповідного стилю на сцені. Щоправда, зараз дозволяю собі бути більш невимушеним, намагаюся оживити класичний образ.

А в житті одягаюся в стилі спортивний casual. Завжди. Кросівки, футболки, майки – я ношу те, в чому мені зручно. Зараз активно займаюся спортом і не можу пройти повз жоден турнік, тому мені потрібен одяг вільного крою. До того ж у мене є кохана жінка і я повинен її захищати – у нас же серйозне місто, і поряд із красивою панянкою слід бути напоготові. А як я битимуся в туфельках? Жартую, звичайно ж.

На одязі для повсякденного життя я можу економити, але вбрання для важливих заходів має бути дорогим. Вечірній, коктейльний одяг і, в моєму випадку, звичайно, сценічний. Тому що гарний зовнішній вигляд – важлива складова моєї професії.

Денім від Colin’s на кожен день

Я хочу собі нові джинси, тому обрав сьогодні магазин Colin’s. У цього бренду є свій стиль – свободний кежл, трохи ковбойський та зухвалий – який мені імпонує, тому я часто обираю їх джинси та сорочки. Colin’s – це завжди хороша якість та широкий вибір.

Roy Robson – точка відліку у формуванні універсального та гармонійного стилю

Roy Robson – один з улюблених брендів, яким я довіряю. А до вибору костюма я ставлюся дуже серйозно.

В моєму розумінні, костюм повинен відповідати як сценічному образу, так і формату коктейльної вечірки. Наприклад, як той, який підібрав сьогодні в Roy Robson. Я вважаю його універсальним і він відповідає моїм нинішнім уподобанням.

Pazolini – якість і зручність для будь-якого випадку

Сьогодні ми знайшли look на кожен день у магазині Colin’s і вечірній костюм у Roy Robson. А в магазині Pazolini можна підібрати якісне і зручне взуття для обох образів. У взутті я ціную в першу чергу зручність і ношу в основному кросівки – якраз такі, які міряв сьогодні. А для вечірнього костюма я вибрав у Pazolini якісні класичні шкіряні туфлі.

5 must have речей у чоловічому гардеробі

1. Красиві туфлі.
2. Солідний годинник. Я з дитинства запам’ятав, що жінки дивляться звертають увагу на три речі в чоловіках, – взуття, манікюр і годинник.
3. Якісна шкіряна куртка. Це те, на чому чоловік не має економити.
4. Хороші джинси.
5. Костюм – будь-який чоловік, коли на ньому красивий костюм, може легко вразити

Поради для читачів

Раджу всім читачам займатися спортом! Можна підібрати такий одяг, який добре сидітиме, приховуватиме недоліки. Але я вважаю, що краще зробити зі своїм тілом усе можливе, щоб будь-який одяг сидів на тобі круто!

Дякуємо за допомогу в проведенні зйомки магазинам ТЦ GlobusColin’s, Roy Robson, Pazolini та ресторану PESTO CAFÉ.