Анатолій Анатоліч: «Шопінг — непоганий спосіб «заїсти» стрес»

Відомий телеведучий, автор і ведучий проекту «Зе Інтервьюер» Анатолій Анатоліч менш ніж за 60 хвилин здійснив вдалий шопінг у 6 бутиках ТЦ Globus, поділився власним ставленням щодо шопінгу, а також розповів про вподобання в одязі та вдалі покупки ексклюзивно для проекту #personsoftheweek від ТЦ Globus.

Анатолій, ми з Вами, за досить короткий проміжок часу, обійшли 6 бутиків в ТЦ Globus Як ставитеся до шопінгу? Чи часто ходите по магазинах?

Як правило, за покупками ходимо разом із дружиною, але у найбільш вдалий момент розділяємося. Вона у власних справах а я, тим часом, віддаю перевагу перекусити щось смачненьке. Із задоволенням можу зайти в магазин техніки, ознайомитися із новинками. Сьогодні не пройшов повз «Цитрус», тим більше в ТЦ Globus він досить великий і привабливий асортимент. Зупинив вибір на якісних навушниках.

Як часто оновлюєте власний гардероб?

Що стосується самого процесу шопінгу, це дійсно дуже виснажує. Хоча, мушу сказати, шопінг — непоганий спосіб «заїсти» стрес, це факт. Навіть просто пройтися торговим центром, купити футболку, або, елементарно, чашку. Сьогодні ми на кілька хвилин зайшли в магазин BUTLERS, настільки барвистий асортимент посуду і різноманітних домашніх дрібничок нікого не залишить байдужим.

Одна із останніх вдалих покупок?

Насправді, дуже задоволений, сьогоднішнім вибором бомбера в магазині LAGERFELD. Комфортний і абсолютно в моєму стилі.

Якщо говорити про дитячий шопінг, хто займається підбором гардеробу доньок: Аліси і Лоліти?

Що стосується дітей, вони вже у тому віці, коли не змусиш надіти те, що їм не до уподоби. У кращому випадку, можна домовитися, іноді (сміється). Але, як правило, вони обирають те що забажають надягти, а ми намагаємося це прийняти. У чому ніколи не прогадаю, так це у виборі іграшок. Сьогодні в магазині «Розумна дитина» знайшов кілька дуже непоганих розвиваючих ігор. Дівчатка обов`язково оцінять.

Досить вдалий шопінг у Вас вийшов сьогодні! Щось ще придбали ?

Дійсно, багато корисних речей купили сьогодні, а головне — досить швидко, все завдяки зручному розташуванню магазинів в ТЦ Globus і великому асортименту товарів. Навіть підібрав собі черевики. Давно шукав щось у подібному стилі і знайшов у магазині Walker. Зайшов також у Accessorize, доньки можуть довго щось обирати там. Ризикнув і купив рюкзак Алісі, більш ніж впевнений, їй сподобається. Враховуючи те, що шопінг зайняв менше години мого часу, із задоволенням відсвяткую вдалий результат десертом у PESTO CAFÉ на 3-му поверсі ТЦ Globus 2.

Скажіть кілька слів про найближчі проекти, плани на майбутнє?

Зараз, більшу частину часу я присвячую своєму новому проекту «Зе Інтерв’юер» на YouTube. На сьогодні вийшло вже більше 20 програм. Усі герої дивують по-своєму: Сергій Бабкін відкритістю, ONUKA — неймовірною скромністю, MONATIK — щирістю, KyivStoner — не дивлячись на його ганста-образ — душевністю. Це великі часові інтерв’ю з відомими людьми, основна фішка яких — абсолютна відвертість. У 2018 року ми готуємо ряд інтерв’ю із дійсно крутими персонами. Від екрану, повірте, ви не зможете відвести погляд.

Також 26 лютого за запрошенням продюсера Павла Шилько в Палаці «Україна» я проведу сьому професійну музичну премію YUNA. Новий рік — це завжди рік нових планів, надій та звершень. Я бажаю кожному із нас в наступаючому наснаги, миру та добра.

Дякуємо за допомогу у проведенні зйомки магазинам у ТЦ Globus — Accessorize, Walker, Цитрус, LAGERFELD, «Розумна дитина», BUTLERS і ресторану PESTO CAFÉ.