Андрій Трушковський: “Мені подобається річ – я її купую”

Андрій Трушковський, як ніхто інший, наближений до світу моди та стильних людей. На його рахунку модельний бізнес, платформа vklybe.tv, акторська діяльність та популярний vlog. В рамках проекту #personoftheweek від ТЦ Globus, Андрій розповів нам, чому віддає перевагу шопінгу в торгових центрах, а не онлайн-магазинах, і як ставиться до українських брендів.

Про шопінг

Я приділяю 2 години в сезон для оновлення гардеробу на 3-4 місяці наперед. Першу годину я переглядаю асортимент магазинів, другу – приміряю одяг і приймаю рішення. Якщо я знаю, що маю бути на певному заході з дрес-кодом, я підберу образ відповідно до формату. Попри популярність онлайн-шопінгу, я його не люблю. Отакий парадокс – популярний влогер не любить онлайн-шопінг. Я належу до тих людей, які люблять ходити, обирати, торкатися речей. Крім того, у мене були випадки невдалих покупок через інтернет – не підійшов розмір, товар не відповідав картинці, та були проблеми з поверненням.

Про свій стиль

Колись давно в журналі Cool я прочитав інтерв’ю EMINEM, в якому він сказав: «Я вдягаю не те, що модно, а те, що зручно». Напевно, все своє життя я носив незручне, але модне. Зараз надаю перевагу тільки комфортним для мене речам. Звичайно, ділові костюми не завжди зручні, але за бажання можна обрати той, в якому буде комфортно кожному. Я великий фанат класичного стилю, тому люблю магазин Lagerfeld. Мені подобається, що тут завжди стильний і якісний одяг з італійських тканин. У моєму гардеробі є відома сорочка на кнопках і чорний класичний кардиган Lagerfeld.

Якщо говорити про casual стиль – джинси, шкіряні куртки і футболки – я оберу магазин Levi’s, в якому отримаю гарантовану якість, стильні та доступні речі. В якій би країні я не знаходився, більш якісних джинсів, ніж у Levi’s, я не зустрічав. Сьогодні я зупинив свій вибір на джинсах номер 501 – справжній легенді цього бренду, їх історія розпочинається ще у 1870 році.

Ніколи не підбираю одяг спеціально, крім місць, де існує дрес-код: ресторан або ділова зустріч. Мій стиль досить невибагливий: мені подобається річ, я її купую, а тільки потім думаю, з чим комбінувати. Мій вибір одягу залежить лише від погоди за вікном. Не думаю про те, як я виглядав вчора або як буду виглядати завтра.

Але я точно ніколи не вдягну білі брюки або джинси – цей вибір не для чоловіка. Звичайно ж, шкарпетки під сандалі для мене теж табу, але світ моди активно використовує цей стиль у нових колекціях. Мені подобаються дорогі чоловічі портмоне. Особисто у мене є два варіанти: довге портмоне до ділового костюма, а також звичайний маленький гаманець на кожен день.

5 речей в гардеробі кожного чоловіка

Мій must have : джинси, однотонні футболки, класичний костюм, якісне взуття та аксесуари.

Про ТЦ Globus

Раніше я дуже часто бував у ТЦ Globus, щонайменше двічі на тиждень. Для мене цей торгівельний центр був максимально зручним для прогулянок з моєю дівчиною, я навіть пам’ятаю, де знаходилися її улюблені магазини. Ще можу відзначити фудкорт – ідеальне місце, аби перекусити, поспілкуватися, а потім продовжити шопінг.

Про українські бренди

Працюючи в модельному бізнесі, я був достатньо обізнаним у сфері української моди та завжди був у курсі нових колекцій. В Україні дуже багато талановитих дизайнерів, і я люблю дарувати своїм друзям ексклюзивні подарунки від вітчизняних брендів. Одночасно нашій моді варто більше розвиватися в плані пошиття чоловічої лінії одягу.

Мій direct в Instagram переповнено повідомленнями від брендів – вони обіцяють знижки в обмін на рекламні пости. Мені це не потрібно, тому я часто відмовляюся від таких пропозицій. Якщо мені подобається річ – я її куплю і, якщо виникне бажання, поділюся постом з нею абсолютно безкоштовно. Але я не хочу розповідати про те, на чому не зупиняв свого вибору.

Про плани

Я хочу жити яскравіше, більше усміхатися. Зрозумів для себе, що гроші не потрібно відкладати, їх потрібно витрачати на емоції: мотоцикл, автомобіль, нові захоплення, подорожі. Моя мета – це Голівуд, я дуже комфортно почуваю себе у США. Акторська діяльність – це сфера, яка мені цікава, зараз багато вчуся і потроху наближаюся до неї.

Поради для читачів

Припиніть комплексувати стосовного свого зовнішнього вигляду. І тоді ви будете виглядати ідеально. Якщо ви подобаєтесь собі, ви будете подобатися іншим. Не важливо, який на вас одяг: дорогий чи з мас-маркету, ви доношуєте речі за старшим братом чи кожен день вдягаєте ідеально нову сорочку. Важлива впевненість у собі.

А якщо ви хочете реалізувати себе у vlogging – будьте рішучими! Почніть, змусьте себе, закладіться з кимось на квартиру, опиніться в таких умовах, за яких точно не зможете ухилитися. Почніть – і ви досягнете успіху. У всьому.

Дякуємо за допомогу в проведенні зйомки магазинам Levi’s і Lagerfeld, кав’ярні Coffeelat.