Apothecary. Десерти для шкіри. Незабаром відкриття!

1 листопада відбудеться довгоочікуване відкриття нового магазину косметики Apothecary у ТЦ GLOBUS.

Apothecary – це український бренд косметики родом зі Львова.  Компанія Apothecary була заснована Іриною Іоновою у 2014 році у львівській старовинній Аптеці Міколяша на вулиці Коперника 1. За часів Австро-Угорської імперії у Аптеці створювали косметику для знатних леді, а також виготовляли плиточки розкішного шоколаду зі спеціями. Надихаючись шоколадом та старовинними рецептами косметики, Ірина відновила королівські традиції догляду за жіночою красою, вдихнула в них новітні технології та свою любов до сеансів ароматерапії та спа. Так з’явились Десерти для Шкіри: косметичні засоби для догляду за шкірою та засоби для незабутніх моментів прийняття ванни, створені з розкішних олій, квітів, фруктів, овочів, відбірних екстрактів, мінералів та парфумів.

Косметичні засоби Apothecary відрізняються чудовими ароматами та своїми зволожуючими властивостями, які лагідно живлять шкіру та роблять її шовковистою.

Магазин Apothecary буде знаходитись у ТЦ GLOBUS 1, 1 поверх.

На честь відкриття перші 30 покупців нового магазину отримають у подарунок пінку для ванни “Полуничка”.  Приходь та отримуй свій подарунок!