Пекарню Cinnabon відкрито в ТЦ GLOBUS

02 лютого 2018 року легендарна світова мережа Cinnabon відкрила кафе-пекарню в ТЦ GLOBUS. Це друге за рахунком кафе в Україні та єдине в центрі Києва. На сьогоднішній день Cinnabon є ексклюзивним виробником кондитерських виробів з фірмовою індонезійської корицею Makara. На очах у відвідувачів пекарні Cinnabon випікають відомі у всьому світі Сіннабони, Мінібони, БонБайтси і капкейки. Вся випічка виробляється в професійній печі за секретною програмою, яку використовують для виробництва продукції Cinnabon у всьому світі. Асортимент фірмових напоїв представлений популярними Чіллаттой, Мокалаттой і Лімонаттой. Загальна площа фастфуд кафе 16,19 кв.м., площа технологічного сектора 43 кв.м. Cinnabon розташований на фудкорті ТЦ GLOBUS 1 та працює щодня з 10:00 до 22:00.

 

«Американська мережа Cinnabon після виходу на український ринок в 2013 році, довго придивлялася до перспективності розвтку бізнесу в нашому регіоні. Через 4 роки Cinnabon відкриває друге за рахунком кафе в Україні — в ТЦ GLOBUS. Чому саме у нас? Фудкорт в ТЦ GLOBUS користується великою популярністю серед тих, хто працює та живе коло центру, а також у туристів. Так само вибір на користь нашого ТЦ був зроблений завдяки якісному пулу поточних food-операторів, помітних стрімких оновлень всередині ТЦ, високої концентрації трафіку та безумовно локації на головній вулиці країни. Ми впевнені, що нашим відвідувачам сподобаються неймовірно смачні фірмові булочки Cinnabon, що важливо — за досить демократичними цінами», — коментує менеджер департаменту оренди ТЦ GLOBUS Олена Сьомочкіна.

 

Cinnabon — всесвітньо відома мережа фастфуд кафе-пекарень, де фірмовим блюдом є булочки з ароматною корицею Makara, покриті глазур’ю. Вона має понад 1100 кафе-пекарень по всьому світу. Представлена в понад 60 країнах. Частково розвивається за принципом франшизи.