COLIN’S Отримай 10%

Для учасників програми лояльності COLIN’S! Отримай 10% у вигляді балів  від вартості придбаного товару на особистий бонусний рахунок. Акція діє з 09 по 14 лютого 2024 року включно на весь товар на сайті colins.com  та у діючих  магазинах COLIN’S на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.  Деталі та умови на colins.com та у продавців-консультантів.

 

Детальні умови:

Для учасників програми лояльності ТОВ “ДЕЛЬТА ТЕКС” ТМ “COLIN’S”! Отримай 10% у вигляді балів  від вартості придбаного товару на особистий бонусний рахунок.

Акція діє з 09.02.2024 по 14.02.2024 р. включно на весь товар у магазинах ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» ТМ «COLIN’S» на території України, підконтрольній українській владі, за винятком тимчасово окупованих територій, визначених законодавством України та території проведення ООС та на сайті colins.com .

Як виключення із правил програми лояльності ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» ТМ «COLIN’S», учасникам нараховуються лише 10% у вигляді балів  від вартості придбаного товару, ціна якого закінчується на цифру «9»,«5» або «0» , на особистий бонусний рахунок лише в період проведення  цієї Акції. Акція не діє на товар з дефектом.

Бали дійсні до 30 червня 2024 року включно.

У разі повернення товару покупцем бали списуються, а використані – не повертаються.

Обмін та повернення товару, придбаного за умовами цієї Акції проводиться відповідно до законодавства України.

Детальні умови Акції на сайті colins.com та у продавців-консультантів магазинів ТОВ “ДЕЛЬТА ТЕКС” ТМ “COLIN’S”.

Організатор – ТОВ “ДЕЛЬТА ТЕКС”.

Організатор залишає за собою право переглядати та вносити зміни в Правила (змінювати умови проведення Акції) до моменту початку дії Акції. Про зміну умов проведення Акції буде оголошено у тому ж порядку, в якому було оголошено про проведення Акції. Зміни правил будуть публікуватися у тому ж порядку, що й самі правила.

Перед участю в Акції учасник зобов’язаний ознайомитися з цими правилами. Виконання учасником умов Акції підтверджує згоду учасника з даними правилами.