Дмитро Ступка, актор: “В житті я одягну лише те, що мені справді подобається. Передусім, я – за зручність”

У новому фільмі “Правила бою” актор Дмитро Ступка постає в образі справжнього хулігана. Що спільного між ним та екранним персонажем? В рамках проекту #personoftheweek від ТЦ Globus ми запитали у Дмитра про це, а також поцікавилися, чи полюбляє він шопінг, якому стилю надає перевагу і що вдягнув би на церемонію вручення премії “Оскар”. 

У мене немає персонального стиліста, але щодо вибору одягу я раджуся з дружиною. Вона підказує, що і як скомпонувати по кольорах та інші нюанси.

 

 
Біла футболка і джинси Levi’s / Костюм Pierre Cardin

Передусім, я – за зручність.

Полюбляю casual стиль: джинси, реглани, світшоти, зручне взуття.


Levi’s (один із магазинів, де проводилася зйомка, – прим. ред.) – це якраз про casual та одяг із деніму, а отже цей магазин цілком відповідає моєму стилю. Із образу, який ми підібрали в цьому магазині, я би особливо виділив зимову куртку-парку.

У магазині Walker ми знімали образ зі спортивною сумкою. І хоча в житті я ношу сумки, хіба що коли збираюся на тренування, саме ця мені сподобалася.

  
Зелена парка, джинсова сорочка Levi’s / Поло, джинси та спортивна сумка Walker

 

На вечірки чи свята охоче вдягну костюм з метеликом чи краваткою. Особливих вимог у мене немає, однак важливо, щоби костюм добре сидів по фігурі. Це може бути костюм від українських дизайнерів чи такий, який ми обирали для образу у Pierre Cardin.


Костюм Pierre Cardin


В житті я одягну лише те, що мені справді подобається. Але якщо це кіно чи театр, і того вимагає роль, чому ні?


Я повністю довіряю думці режисера, костюмера і ніколи не вношу своїх корективів. В останній картині – “Правила бою” – ми з дружиною грали пару хуліганів, і нас дуже кумедно вдягнули. Однак зараз на екрані це виглядає класно й стильно, а наші персонажі запам’ятаються надовго. Відчуття шикарні, коли граєш такого персонажа, як Дімон (один із героїв фільму “Правила бою”, – прим. ред). Ти безкарно робиш усе те, за що в реальному житті довелося би відповідати (Сміється).

Знімальний майданчик – це місце, де ти можеш робити, що завгодно, і втілювати всі свої найпотаємніші бажання. В житті я інший – зовсім не схожий на свого екранного героя. Я ще не знайшов ту роль, яку би дійсно хотів зіграти. Останнім часом мені дають здебільшого драматичні ролі, але я би хотів проявити себе у комедійному жанрі.

Якби я виходив отримувати “Оскар”, вдягнув би вишуканий смокінг із краваткою – від Valentino чи Gucci.

У мене єдине правило бою: якщо ти падаєш, не зупиняйся, а йди далі. Немає безвихідних ситуацій – завжди треба пробувати ще і ще. Як то кажуть: стукайте в усі двері, і вам обов’язково відкриють.

Дякуємо за участь у проведенні зйомок магазинам Pierre Cardin, Levi’s, Walker.