Офіційний магазин бренду GIULIA відкрився в ТЦ Globus

В кінці вересня 2017 року в ТЦ Globus відкрився фірмовий магазин популярного виробника жіночих аксесуарів та білизни GIULIA. У колекціях бренду представлені жіноча нижня білизна, панчохи, аксесуари та колготки різних цінових категоріях які охоплюють повну розмірну лінійку. Загальна площа магазину 28,5 кв.м. Магазин GIULIA знаходиться на -1-му поверсі ТЦ Globus 1 та працює щодня з 10:00 до 22:00. 

«Нам дуже важливо в ТЦ Globus формувати tenant mix брендів які пропонують якісні товари в демократичному ціновому сегменті. Бренд GIULIA ідеально доповнює та розширює сегмент жіночої білизни та аксесуарів в ТЦ Globus. Магазин вдало розташований в частині ТЦ Globus 1 з великим трафіком», — коментує менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Олена Сьомочкіна.

GIULIA — популярний в Україні та за її межами бренд фірмових жіночих аксесуарів-колготок, панчіх і витонченої нижньої білизни. Виробництво трикотажних виробів виконується за італійськими технологіями та на обладнанні виробництва Італії, Німеччини, США, Японії, Чехії, використовуючи сировину, нитки та матеріали тільки провідних заводів-виробників.