В ТЦ Globus відкрився магазин італійського бренду Goldenpoint

06 листопада 2017 року популярний італійський бренд Goldenpoint відкрив офіційний магазин в ТЦ Globus. Це перший магазин бренду в центрі Києва. Основна концепція бренду орієнтована на створення стильних, якісних, комфортних і доступних всім виробів. В асортименті Goldenpoint представлена ​​продукція власного виробництва — панчішно-шкарпеткові вироби, а також повсякденний домашній одяг для жінок, чоловіків і дітей. Бренд активно стежить за світовими трендами та оновлює колекції два рази на рік. Площа магазину в ТЦ Globus 66,5 кв.м. Монобрендовий Goldenpoint знаходиться на 1-му поверсі ТЦ Globus 1 та працює щодня з 10:00 до 22:00.

У п’ятницю, 17 листопада 2017 року, відбудеться святкова церемонія відкриття Goldenpoint в ТЦ Globus. Бренд підготував безліч сюрпризів і подарунків. У цей день покупці зможуть придбати продукцію бренду за спеціальними цінами. Ще один святковий сюрприз — розіграш подарункового сертифіката номіналом 500 грн. на сторінці ТЦ Globus в Facebook.

«Для ТЦ Globus дуже важливо формувати tenant mix з сучасних, трендових брендів, що пропонують покупцям дійсно якісні оригінальні речі. Goldenpoint — популярний fashion оператор, який відмінно зарекомендував себе в Європі. Це дійсно італійський бренд, який виробляє свої вироби на фабриках в Італії. Магазин Goldenpoint вдало розташований на локації з найбільшим органічним трафіком ТЦ Globus 1», — коментує старший менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Вікторія Царенко.

 

Goldenpoint — це італійський бренд, що розвивається на ринку з 2001 року. На сьогоднішній день в світі відкрито понад 500 фірмових магазинів, асортимент яких складається з панчішно-шкарпеткові продукції, футболок, топів, ліній купальників і повсякденного домашнього одягу.