В ТЦ Globus відкрито магазин INTERTOP

03 січня 2018 року в ТЦ Globus компанія «Інтертоп Україна» відкрила мультбрендовой магазин мережі INTERTOP в новій концепції. У магазині, загальною площею 282,5 кв.м., представлене взуття для всієї родини від світових брендів: Ecco, Skechers, Timberland, Clarks, Braska, Geox, Vagabond, Tommy Hilfiger і інших. INTERTOP в ТЦ Globus знаходиться на 1 поверсі ТЦ Globus 1 та працює щодня з 10:00 до 22:00.

«ТЦ Globus починає рік з відкриття магазину одного з найбільших retail операторів ринку. Магазини мережі INTERTOP давно користуються популярністю у мільйонів українців, адже бренд пропонує якісне чоловіче, жіноче та дитяче взуття по дійсно демократичними цінами. Відкриття INTERTOP в ТЦ Globus дозволило істотно розширити пропозицію товарів світових брендів для наших відвідувачів, а також зміцнити tenant mix в категорії взуття», — коментує менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Олена Сьомочкіна.

«Новий магазин INTERTOP в ТЦ Globus відкрито в оновленій концепції, що дозволило створити для гостей магазину більш комфортну та затишну атмосферу, де вони зможуть отримати якісний сервіс. Вдале розташування в центрі міста, хороша транспортна розв’язка і впізнаваність бренду дозволяють високо оцінити потенціал ТЦ Globus», — розповідає Наталія Андрющенко, керівник відділу розвитку та експлуатації «Інтертоп Україна».

ТЦ Globus — перший професійний торговий центр в історії незалежної України. З 2008 року належить великій європейській інвестиційних компаній — London & Regional Properties. Складається з підземної та наземної частини площею 35 400 кв. м. на якій розташовано понад 200 магазинів зі світовими та українськими брендами. Завдяки унікальному розташуванню в самому серці Києва, ТЦ Globus став візитною карткою для гостей столиці, а також центром ділових і культурних подій для киян.

Компанія «Інтертоп Україна» управляє 110 магазинами 13 роздрібних брендів. Магазини компанії представлені в 20 областях України. Перший магазин INTERTOP відкрився в Києві в 1994 році. Мережа INTERTOP — це магазини якісного та комфортного взуття від відомих міжнародних брендів для всієї родини. У колекціях INTERTOP представлені моделі більше 50 світових брендів, які створені за допомогою інноваційних технологій та є втіленням високої якості та комфорту. У магазинах INTERTOP також представлені аксесуари та засоби по догляду за взуттям Collonil.