У ТЦ Globus відкрився магазин українського взуттєвого бренду MIDA

У жовтні 2017 року ТЦ Globus відкрився великий монобрендовий магазин взуття MIDA. На сьогоднішній день це перший магазин MIDA на Хрещатику. Асортимент бренду представлений чоловічим, жіночим та підлітковим взуттям для всіх сезонів. Щорічно MIDA створює колекції з більш ніж 100 одиниць взуття популярних моделей з натуральної шкіри, що поставляється кращими українськими та європейськими виробниками. Загальна площа магазину 189 кв.м. Взуттєвий магазин MIDA знаходиться на -1-му поверсі ТЦ Globus 1 та працює щодня з 10:00 до 22:00. 

У суботу, 28 жовтня 2017 року, в день урочистого святкування відкриття магазину, MIDA дарує покупцями приємну знижку до -30% на все взуття. Святкову атмосферу доповнить червона доріжка та аніматори-міми. Ще один святковий сюрприз — розіграш подарункового сертифіката номіналом 1000 грн. на сторінці ТЦ Globus в Facebook.

«Відкриття фірмового магазину взуття MIDA в ТЦ Globus вдало розширює пропозицію в категорії взуття середнього цінового сегмента — ціна за пару взуття з натуральної шкіри починається від 900 грн. У магазині є і відділ Premium для поціновувачів ексклюзиву. Важливо відзначити, що MIDA це 100% український виробник, який створює сучасне, стильне та якісне взуття з натуральної шкіри», — коментує старший менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Вікторія Царенко.

Сьогодні взуттєва фабрика MIDA — національний виробник взуття в Україні. Дотримання всіх вимог, стандартів якості та використання тільки якісних натуральних матеріалів, сучасне оснащення фабрики та постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва — запорука успіху MIDA.