В ТЦ GLOBUS відкривається коворкінг New Work Labs площею 1000 кв.м.

Навесні 2018 року на 3 поверсі ТЦ GLOBUS 2 відкривається європейський коворкінг New Work Labs з робочою площею 1000 кв.м. Для угорської компанії New Work Labs, це перший проект спільного офісного приміщення в торговому центрі. Просторий та комфортний офіс в ТЦ GLOBUS буде дуже актуальний для жителів і гостей Києва, а також істотно доповнить різноманітність сервісів в ТЦ. 

«Світовий формат коворкінг стрімко увірвався на український ринок. Раніше зняти сучасний офіс в центрі Києва було складним завданням для малого та середнього бізнесу. Розміщення в ТЦ GLOBUS 2 надасть орендарям коворкінгу масу переваг: розташування в Центрі, перетин всіх гілок метро, наявність великої кількості ресторанів, магазинів, сервісів для повсякденного життя», — коментує менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Олена Сьомочкіна.

New Work Labs — це під бренд компанії New Work Serviced Offices, головний офіс якої знаходиться в Будапешті. NewWork надає офіси на гнучких умовах і першокласний сервіс для розвитку бізнесу. NewWork — це самий швидко зростаючий оператор, який повністю обслуговуює офісні приміщення в Центральній і Східній Європі, мета якого досягти цифри в 35 000 кв.м. і до кінця 2018 року бути представленим у Варшаві, Будапешті, Києві та Празі. Таким чином клієнти NewWork зможуть користуватися послугами бренду в 4 країнах.