В ТЦ GLOBUS відкривається двоповерховий флагманський магазин RESERVED площею 2000 кв.м.

Навесні в ТЦ GLOBUS відкриється двоповерховий флагманський магазин RESERVED. Бренд польської групи LPP стане самим великим фешн-оператором в ТЦ GLOBUS. Магазин загальною площею близько 2000 кв.м зайняв 1 та 2 поверхи в GLOBUS 2. Офіційне відкриття заплановане на весну 2018 року.

«Відкриття найуспішнішого бренду групи LPP в ТЦ GLOBUS досить важливий крок для збільшення трафіку в ТЦ, а також покращення його tenantmix. RESERVED стане одним з ключових якірних операторів наземної частини ТЦ GLOBUS. Бренд органічно інтегрується в концепцію сучасного торгового центру та зіграє важливу роль в розширенні пулу його демократичних фешн-операторів», — коментує старший менеджер департаменту оренди ТЦ GLOBUS Вікторія Царенко.

Польська компанія LPP S.A., заснована в 1995 році, відкрила перший магазин RESERVED в Україні в 2003 році. Сьогодні компанія активно розвиває мережі магазинів під брендами RESERVED, House, Mohito, Cropp, Sinsay в Європі та країнах Близького Сходу. Компанія управляє 1700 магазинами загальною площею понад 920 тис. Кв. м. в світі і більш, ніж 80 магазинами площею близько 40 тис. кв. м. в Україні.