В ТЦ Globus відкрився другий фірмовий магазин бренду L’Occitane

У грудні 2017 року в ТЦ Globus відкрився другий фірмовий магазин французького бренду натуральної косметики L’Occitane. В асортименті магазину представлені засоби по догляду за обличчям, тілом, волоссям, а також парфумерія та аромати для будинку. Загальна площа магазину — 51,5 кв.м. Другий магазин L’Occitane знаходиться на 1 поверсі ТЦ Globus 1 та працює щодня з 10:00 до 22:00.

«Історія популярного бренду L’Occitane в Україні почалася в далекому 2009 році з відкриття першого фірмового магазину в ТЦ Globus. Ми пишаємося, що через 8 років плідної співпраці та синергії розвитку ТЦ і бренду, L’Occitane відкрив другий фірмовий магазин в ТЦ Globus. Я впевнений, що розвиток нашої співпраці буде успішним і цікавим для відвідувачів ТЦ Globus», — коментує керівник Адміністрації ТЦ Globus Олесь Щириця.

Французький бренд L’Occitane було засновано в 1976 році Олів’є Боссаном. Бренд представлений в більш ніж 90 країнах, на всіх континентах. Місія бренду полягає у відродженні та збереженні традицій південного регіону Франції – Провансу. На сьогоднішній день більше 1,6 тис. магазинів французької косметики L’Occitane відкриті більш ніж в 80 країнах світу, 14 з яких в Україні.