У ТЦ Globus відкрився перший в Києві поінт monobank

У жовтні 2017 року в ТЦ Globus відкрився перший та єдиний в Києві поінт видачі карт самого очікуваного мобільного банку — monobank. Банк є симбіозом роботи Universal Bank з командою Fintech Band (екс-менеджери ПриватБанку: Дмитро Дубілет, Олег Гороховський та ін.). Основною концепцією monobank є відсутність відділень і повне управління фінансами через мобільний додаток. Поінт видачі карт представлений в форматі острова площею 2 кв.м. Банк monobank в ТЦ Globus знаходиться на -1-му поверсі ТЦ Globus 2 та працює щодня з 10:00 до 22:00.

«В ТЦ Globus відкриваються трендові оператори як в fashion і food сегменті, так і трендові бренди фінансового сектора. Задовго до першої виданої карти, monobank став найбільш очікуваним відкриттям 2017 року. Поінт видачі карт monobank в ТЦ Globus 2 зручно розташований на поверсі з великим органічним трафіком, поруч з супермаркетом BILLA та відділенням «Нова пошта», — коментує менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Олена Сьомочкіна.

monobank — новий проект, що виник в рамках співпраці Universal Bank з командою Fintech Band. Партнери випускають кредитні картки для клієнтів, а кращій мобільний додаток робить управління фінансами максимально зручним. Новий банк не має відділень і працює виключно на мобільних пристроях.