В ТЦ Globus відкрився монобрендовий магазин-шоурум Xiaomi

21 липня 2017 року в ТЦ Globus відбулося офіційне відкриття монобрендового магазину-шоуруму Mi Store від компанії Xiaomi. В асортименті магазину представлені інноваційні продукти Xiaomi та MIJIA: смартфони, планшети, ноутбуки, телевізори, електротранспорт, портативні батареї, годинники, фітнес-трекери, smart home та інше. Інтер’єр шоуруму виконано в брендовому hi tech стилі Xiaomi з великими демонстраційними стендами. Загальна площа магазину 142 кв.м. Mi Store від Xiaomi знаходиться на 1-му поверсі ТЦ Globus 1 та працює щодня з 10:00 до 22:00.

«Багато людей чекали на це відкриття — офіційний Mi Store у самому серці Києва! Відкриття магазину Xiaomi в ТЦ Globus дозволило розширити та сконсолідувати пропозицію відомого лідера ринку електроніки саме у ТЦ Globus. Цей бренд дійсно дуже популярний в усьому світі, майже у кожного є фітнес-трекер або телефон Xiaomi. В Mi Store дуже вдала та зручна prime локація всередині ТЦ з величезною фасадною вітриною, яку помітно з переходу метро», — коментує менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Олена Сьомочкіна.

Xiaomi — це високоякісні продукти, створені з використанням передових технологій, які доступні для всіх. Компанія Xiaomi має представництва більш ніж в 20 країнах і регіонах і розширює свою присутність у всьому світі, щоб стати глобальним брендом.