У ТЦ Globus відкрито магазин ZARINA в новому форматі

Сьогодні, 21 вересня 2017 року в ТЦ Globus відбулося святкове відкриття бутіка Ювелірного Дому ZARINA в новому форматі. Це другий за рахунком магазин ZARINA з інноваційним дизайнерським і концептуальним рішенням — на меншій площі вдається розмістити ще більше прикрас з золота та срібла, аксесуарів та сувенірів. Бутік ZARINA знаходиться на 1 поверсі ТЦ Globus 1 і займає загальну площу 26 кв.м.

В асортименті ZARINA в ТЦ Globus представлені ретельно підібрані сучасні колекції золотих і срібних прикрас з дорогоцінними каменями та без інкрустації, серед яких кожен легко підбере відповідний ювелірний виріб для себе або в подарунок. На честь відкриття, до 8 жовтня 2017 року в магазині діють спеціальні знижки на прикраси від 20%.

«Історія співпраці ТЦ Globus з ювелірним брендом ZARINA — це історія успіху та взаємних досягнень, що дійсно демонструє надійність та привабливість ТЦ для бізнесу, як об’єкт комерційної нерухомості. Я впевнений, що відкриття бутіка ZARINA в новому форматі — це яскраве продовження успішного розвитку нашого партнерства, яке, безумовно, буде цікавим і для відвідувачів ТЦ Globus», — коментує керівник Адміністрації ТЦ Globus Олесь Щириця.

 

ZARINA — український ювелірний бренд, заснований в 1998 році. Сьогодні ZARINA є лідером українського ринку ювелірних прикрас і впевнено розвиває ювелірну моду в країні згідно зі світовими тенденціями. Ювелірний Дім ZARINA регулярно бере участь у модних показах, в тому числі Ukrainian Fashion Week. ZARINA розвиває співпрацю з українськими дизайнерами, доповнюючи трендові образи ексклюзивними прикрасами з коштовним камінням.