Валерія Гузема: «Шопінг за 30 хвилин – мій звичайний формат»

Секрети шопінгу та поради щодо стиля від відомих людей — ексклюзивно в проекті #personoftheweek від ТЦ Globus. Чітке уявлення про потенційні покупки та улюблені бутіки, зосереджені в одному місці, привели відомого ювеліра Валерію Гузему на шопінг в самий центр Києва — в ТЦ Globus.

Про свій стиль

Мій гардероб складається з базових моделей. Обожнюю денім, якісний трикотаж, светри oversize і парки. Відтінки я обираю також класичні: сірий, синій, чорний, білий, беж. Саме тому, шопінг за 30 хвилин – мій звичний формат. Я завжди знаю, що мені потрібно. А ось справжня моя пристрасть — це аксесуари. Я доповнюю лаконічні образи цікавими прикрасами, наприклад мого бренду Guzema Jewelry, оригінальним взуттям та сумками.

5 must-have в жіночому гардеробі

Красивих черевиків у дівчини не може бути занадто багато. Тому, їх можна і навіть потрібно мати кілька пар.
Я вже говорила, що люблю денім. Джинси – це безумовний must-have. Головне обрати потрібну якість та зручну посадку.
Навіть якщо ви не частий відвідувач світських заходів, вечірня сукня зобов’язує жінку до особливих подій в її житті.
Я проти того, щоб жінки припинили носити міні-спідниці. Так, динамічне життя все більше схиляє нас до штанів і максі довжини. Але сексуальність, витонченість і легкість жінки в «міні» нічим не замінити.
Напевно було б дивно, якби я, як ювелір, не вважала, що прикраси must-have. Кільця, кольє, браслети — це настрій Вашого образу.

Про шопінг в ТЦ GLOBUS

Дуже приємно, що сьогодні я опинилася в торгівельному центрі, де є все, що мені наразі необхідно.
Зараз я планую нову подорож. З урахуванням великої кількості перельотів, прийшла пора оновити валізу. Samsonite можна віднести до багажної класики. Завжди впевнена в їхній якості та зносостійкості.


У LEVI’S я, як фанат класики і деніму, буваю досить часто. Сьогодні обрала тут нову парку для затишних прогулянок.
Більш за все часу я провела в косметичному бутику M.A.C.. Незважаючи на те, що я уникаю яскравого макіяжу і часто обираю нюдові відтінки, я люблю доповнювати свою косметичку новинками. Сьогодні я отримала чудову консультацію візажиста та обрала кілька нових блисків для губ.
Я так швидко впоралася з шопінгом, що залишився час на каву. Пропоную зайти в італійський ресторан Mario`s Trattoria, який знаходиться тут же, в ТЦ Globus 2 на 1-му поверсі.

Порада щодо стиля від Валерії Гузема

У своєму стилі забудьте про правила! Одягайтеся так, як Ви відчуваєте і обирайте те, до чого «лежить» душа. Слоган моєї ювелірної марки: «Будь собою — відчувай себе особливою». Він дуже точно характеризує мою пораду щодо стиля.

Дякуємо за допомогу в проведенні зйомки магазинам в ТЦ Globus: LEVI’S, Samsonite, магазину косметики M.A.C., а також італійському ресторану Mario`s Trattoria.