Іван Потєхін: «Шопінг – це кайф»

Іван Потєхін – ведучий, чий голос знає вся країна. Бездоганний стиль і манера триматися зробили його одним із улюблених ведучих навіть у найвимогливіших колах. Секрети шопінгу та правильного дрес-коду від Івана Потєхіна – ексклюзивно для проекту #personoftheweek від ТЦ Globus.

Про шопінг

Правильний шопінг – це кайф! Купівля нових речей покращує настрій. Особливо коли знаходиш річ, яка тобі дуже подобається, вдягаєш її – і в ній же виходиш. У новій речі завжди почуваєшся впевненіше. Здавалося б, це просто сорочка і брюки, але вони можуть зробити тебе щасливішим, у них ти почуваєшся крутим. Але є нюанс – шопінг потрібно робити у доброму гуморі, ніколи не можна ходити за покупками з поганим настроєм, тому що потім цих речей не захочеться вдягати. І дуже круто ходити шопитися з людьми, які теж це люблять.

Я ніколи не роблю запланованих покупок, це завжди спонтанно, бо якщо ти йдеш цілеспрямовано по певну річ, за законом підлості її або немає, або не той розмір, не той колір, або фактура інша. Завжди щось не те. Тому зазвичай я заходжу, наприклад, у ТЦ Globus, в якийсь магазин, щось міряю, сподобалося – і все: дістаю картку, розраховуюся і в цьому ж іду собі далі. У молах, звичайно, можна витратити дуже багато часу, щоб обійти всі магазини. Але у мене тактика точкового нанесення ударів: я знаю бренди, які мені подобаються, і йду цілеспрямовано в їхні магазини.

Про ТЦ Globus

Я пам’ятаю ТЦ Globus ще з часів, коли тут знімалося шоу одного знаменитого телеканалу. Це було ще до мого переїзду в Київ, і ми спеціально приїжджали подивитися на те місце, де відбувалися зйомки. Поступово стало хорошою традицією приїжджати сюди, посидіти в центрі, прогулятися улюбленими магазинами. Тут є місця, з якими пов’язані особисті приємні спогади, місця, де я був щасливий, і хочеться сюди повертатися знову і знову.

У ТЦ Globus приємно зайти посидіти в спекотний день, відпочити в прохолодному місці. Наприклад, Mario’s Trattoria – італійський ресторан із дуже вдалим розташуванням. Тут красиво, тут хочеться бувати, тут приємно просто посидіти з ноутбуком або книжкою. І звичайно, я люблю італійську піцу, моя улюблена – з ананасами та куркою.

 

Смарт кежуал від Pierre Cardin

Коли я тільки почав працювати в Києві, я зайшов у магазин Pierre Cardin і знайшов тут на розпродажі чудовий костюм за дуже невеликі гроші. Так вдало зійшлося: дорогий бренд, розпродаж і якраз мій розмір. У такому костюмі маєш дорожчий вигляд, і людям, клієнтам це подобається. А сьогодні в цьому магазині ми вибирали лук у форматі смарт кежуал – сорочку, піджак, джинси. Такий стиль чудово підходить для корпоративу чи ділової зустрічі.

Arber – оптимальне співвідношення ціни та якості на кожен день

Як і багато моїх колег, я вже давно співпрацюю з магазином Arber. Ми його цінуємо за оптимальне співвідношення якості та ціни.

Arber – це мій робочий одяг. У мене багато костюмів цього бренду, іноді люблю їх міксувати – вдягати брюки від одного костюма і піджак від іншого.

 

LAGERFELD – мій вечірній формат

Бренд LAGERFELD – це взірець смаку і чоловічого стилю. Це той бренд, на який можна рівнятися і за колекціями якого треба стежити, щоб залишатися в тренді. Одяг LAGERFELD – це завжди стильно і красиво.

Сьогодні ми підібрали тут двобортний костюм із приталеною сорочкою. Це виключно вечірній формат – для презентації, ювілею, весілля, урочистих заходів.

Про свій стиль

Є два різні образи – який ти на роботі і який ти в особистому житті. Якщо говорити про роботу, ведучий повинен бути яскравим і мати ідеальний вигляд. Наприклад, це може бути чиста випрасувана сорочка, чистий костюм, начищене взуття, доглянуті нігті, охайна зачіска – класичний образ.

Костюм налаштовує на певний тип поведінки. Для роботи я вибираю костюм залежно від формату заходу – кежуал, або смарт кежуал, або black tie – вечірній костюм. Коли вдягаєш костюм, ти навіть усередині автоматично перебудовуєшся, бачиш себе в дзеркалі і розумієш: сьогодні я ось такий, сьогодні я солідніший і гумор має бути високого плану. Якщо я вдягаю чорний костюм із метеликом і стаю схожий на Джеймса Бонда, то не можу розповідати сальні анекдоти і гиготіти.

Але хай би який костюм я надів, основна лінія поведінки, ведення програм зберігається. Тому що ведучі – не актори, ми не граємо ролі, ми такі і є. Мені завжди подобається дарувати людям настрій, подобається, коли люди навколо мене усміхаються. Це сенс мого життя – робити так, щоб люди навколо мене усміхалися.

Я дуже люблю костюми, і з радістю ношу їх і в повсякденному житті. Чоловік у костюмі, який на ньому добре сидить, – це дуже красиво. У повсякденному житті люблю капсули в стилі смарт кежуал: джинси, сорочки з довгими рукавами. Повсякденний одяг має бути і зручним, і стильним, тому що як публічна людина, я не можу ходити по вулицях у немодному вбранні.

5 must-have речей у чоловічому гардеробі

1. Як у будь-якої жінки має бути маленька чорна сукня, так у кожного чоловіка має бути чорний костюм смокінг.
2. Біла сорочка – зараз дуже популярні білі сорочки з чорними ґудзиками або маленькими запонками.
3. Краватка «метелик».
4. Лаковані туфлі – як сказав хтось із великих: начищене взуття не може змінити ваше життя, але може допомогти знайти дорогу роботу.
5. Брюки по фігурі з правильною довжиною.

Поради для читачів: як вибрати костюм?

Вибираючи костюми, у брендах треба розбиратися, тому що є, наприклад, бренди, костюми яких розраховані на чоловіків за 40-50. І їхні піджаки ніколи на мені не сидітимуть, тому що в них лекала зроблені під фігуру з животиком. На слуху безліч брендів, але тільки помірявши, зрозумієш, сидить це на тобі чи ні.

Є правила того, як має сидіти костюм, – я вважаю, що дотримуватися їх фанатично не обов’язково. Але є нюанси, на які завжди звертаю увагу при виборі костюма, – як загальноприйняті, так і власні лайфхаки. Наприклад, сорочка при опущеному вниз рукаві повинна виступати на 1-1,5 см від краю рукава. Брюки не повинні складатися гармошкою внизу. І, звичайно, будь-який чоловік старше 22 років знає, що якщо у тебе чорні брюки й чорні туфлі, то білі шкарпетки можна надягати тільки якщо ти – Майкл Джексон. Що стосується аксесуарів, я знаю, що раніше було дуже модно, коли все в одному кольорі – годинник, ремінь, туфлі: три речі в одній кольоровій гаммі. Сьогодні допускаються і навіть вітаються відмінності, як у відтінках, так і в кольорах взагалі.

І головне: щоб мати презентабельний вигляд, треба частіше усміхатися!

Дякуємо за допомогу в проведенні зйомки магазинам у ТЦ GlobusLAGERFELD, Pierre Cardin, Arber, а також ресторану Mario’s Trattoria.