Ірина Хоменко: «Обов’язково беріть дитину на шопінг!»

Актриса студії «Мамахохотала» і телеведуча Ірина Хоменко встигає і на репетиції, і на телевізійні зйомки. Але головний її «проект» – улюблений син Дамірчик, якому Ірина присвячує весь свій вільний час. Як суміщає роботу і материнство та як доглядає за дитиною супер-мама, ми дізналися ексклюзивно для проекту #personoftheweek від ТЦ Globus.

Про шопінг

Купувати речі для дитини – це дуже приємне задоволення. Щоразу, коли я заходжу до торгового центру, не можу вийти без подарунка для свого хлопчика. Обираючи одяг, у першу чергу дивлюся на якість – чи подобається вона мені, чи ні. Коли купую верхній одяг, дивлюся на шви. Багато виробників роблять зараз застібки, які можна відкрити і подивитися на наповнювачі.

Гардероб дитини треба змінювати постійно, бо вона ж росте. Кожні три тижні змінюється розмір взуття і треба купувати нову пару. А я, як взірцева мама-мамочка, купую лише ортопедичне взуття.

Про ТЦ Globus

ТЦ Globus – це найулюбленіше місце моєї юності. Раз на тиждень я зустрічалася тут зі своїми подружками, ми заходили в кафешечки, пили лате або коктейль і потім у нас був шопінг. Ми обов’язково заходили в BROCARD, там пахтилися і фарбувалися, і потім вже нафуфирені йшли гуляти по торговому центру. Знали напам’ять усі бренди, всі колекції, але щоразу заходили щось міряли: «І як я цього не помічала раніше?» А після ТЦ Globus ще й гуляли по Хрещатику.

PESTO CAFÉ – дуже гарне місце для сімейного відпочинку

Влітку тут можна знайти затінок, а взимку затишок. Дуже гарний краєвид на вулицю Інститутську, видно годинник, який я пам’ятаю ще за часів, коли він був увесь висаджений квітами. Це мій найулюбленіший краєвид.

Дуже люблю італійську кухню і без зайвих сумнівів дозволяю собі і пасту, і піцу. Тому що це смачно, а в мене такий принцип: усе, що тобі смачно – тобі й корисно. Я прожила місяць в Італії, весь час їла пасту і схудла при цьому на два кілограми. Якщо їстимеш смачну корисну пасту з якісних продуктів, то нічого зайвого не набереш. А піца – то взагалі рай для шлунка.

Про роботу і материнство

Намагаюся постійно вдосконалюватися: ходжу на курси, читаю багато книжок, щоб бути більш обізнаною, розумнішою і більше передати своїй дитині. І паралельно встигаю працювати. Коли у мене є час, проводжу його з дитиною та чоловіком – це надзвичайно цінні для мене миті життя, дуже ними дорожу.

Спочатку суміщати материнство і роботу було дуже складно. Їздила з Дамірчиком на репетиції, на зйомки. Як справжня супермама, всюди возила із собою сумку, в якій у мене були підгузки, змінна одежа, пелюшки, присипки, пляшечки. На репетиціях я його і сповивала, і перевдягала, і годувала.

Мені здається, ті мами, які працюють, ще більше люблять і балують своїх дітей. Через те, що рідше бачиш дитину, любов до неї сильніша, ніж якщо б сиділа з нею цілий день удома. Коли дитина поруч, я намагаюся дати їй якомога більше. Їжджу з Дамірчиком у зоопарки, в дельфінарії – аби тільки побути зі своїм хлопчиком. Кожну хвилину, кожну секунду нашого спілкування бережу і намагаюся віддати тільки йому.

iDo – магазин для вимогливих мам!

У магазині iDo речі саме такої якості, яка мене, як вимогливу маму, влаштовує. Сьогодні знайшла тут дуже класний комбінезон – термо. Чим круті термокомбінезони – вони легенькі й підтримують сталу температуру тіла. Не дають дитині ні змерзнути, ні спітніти. А для мами це найголовніше! Адже ми гуляємо на вулиці, де одна температура, заходимо кудись у приміщення, де вже інша температура, дитина одразу пітніє, а коли знову виходимо на вулицю – привіт, застудо!

Я всім раджу не шкодувати грошей і купувати саме термокомбінезони. Тому що вони реально зручні і в них класна ізоляція, подвійні резиночки, зручні кріплення, добре розраховані довжина куртки і нижньої частини комбінезону. Якісна річ!

 

Речі на всі випадки – в магазині Mothercare

У магазині Mothercare я купила восени своєму пацану боді з динозаврами, він каже «дінозейверс». Вони дуже класні й комфортні, в них широкі рукавчики без резиночки, які не перетискають ручки і які можна підкотити, щоб раптом не забруднити, коли дитина їсть або у чомусь колупається.

А в елегантному костюмчику мій герой може піти на випускний у садочок, на весілля до родичів або на вечерю – завойовувати дівчат.

Дітям дуже корисно займатися плаванням. Щоб захистити від води у басейні вразливі дитячі очі, раджу вдягати захисні окуляри для плавання. А для поїздки на море знадобиться панамка з «вушками». Тому що на морі в дітей згоряють вушка, а так ви надінете таку шапочку – і вушка не згорять. Ну а надвечір ці «вушка» можна підвернути.

Діти – завзяті дослідники, особливо хлопці. Вони дуже люблять розбирати свої іграшки. Саме тому я звернула увагу на цей шуруповерт, за його допомогою дитина зможе все що завгодно відкрутити, закрутити, і воно ще й правильно працюватиме після цього.

Навчання із задоволенням – іграшки з магазину Розумна дитина

Розумна дитина – це магазин, у якому ви знайдете дуже багато чудових іграшок для дітей будь-якого віку. Кошеня, яке стане найкращим другом вашої дитини, чи мольберт або розвивальні картки, чи таку книжку, за допомогою якої можна вивчити алфавіт, а потім ще й які бувають плоди, одяг, тварини, є навіть розділ «Весела лічба». Хай би коли ви зайшли сюди, вийдете з чимось дуже корисним для вашої дитини.

І мені особливо приємно, що тут багато натуральних іграшок із деревини, пофарбованих екофарбами.

5 must have речей для мами і дитини

1. У телефоні мають бути органайзер для мами, щоб стежити, коли йти на англійську, коли на плавання, коли в школу розвитку. І розвивальні ігри для дитини – пазли, Smart Baby тощо.
2. Олівці та розумна книжка і для читання, і для малювання.
3. Конструктор Lego.
4. Інструменти, щоб щось позакручувати, порозкручувати.
5. Кінетичний пісок і пасочки – така штука займе дитину принаймні на півгодини.

Поради для читачів

Обов’язково беріть дитину на шопінг! Адже щоразу, коли я щось обираю для дитини, то обов’язково цікавлюся, що їй подобається більше. Давайте своїй дитині право вибору! Діти теж мають право обирати, що їм носити.

Свого сина я беру на шопінг постійно, і він завжди вибирає сам. Звичайно, я вирішую, з чого вибирати, а не він приходить у магазин і каже: «Мамо, я хочу це».

Дуже важливо, щоб у магазині був дитячий куточок. І поки Дамірчик там щось малює, ліпить із пластиліну або збирає з конструктора, я відбираю речі, які можу йому запропонувати – і одяг, і іграшки. А потім даю змогу взяти те, що йому найбільше подобається.

І ми рухаємося далі.

Дякуємо за допомогу у проведенні зйомки магазинам у ТЦ GlobusiDo, Mothercare, Розумна дитина і ресторану PESTO CAFÉ. А також за зачіску та макіяж – BOYKO Beauty Salon & School.