З трепетом душі повідомляю вам про запуск мистецького проєкту, створеного нашою командою спільно з художницею Іриною Максимовою🦢 Серцем колаборації IRYNA MAKSYMOVA xPandora стала виставка з роботами мисткині, розташована у київському просторі Entropy на Золотих воротах.
В рамках мистецького проєкту відкрито збір БФ Shields на 200 000 грн для підтримки спецпідрозділу Кракен. Серед усіх, хто зробить внесок від 200 грн, мисткиня розіграє «Lebidka» — найбільшу картину, яку художниця Ірина Максимова коли-небудь передавала на благодійність. Наша компанія як офіційний дистриб’ютор бренду Pandora в Україні долучилася до збору та заохочує всіх стати частиною важливої ініціативи. Деталі щодо збору можна знайти за посиланням.
Також з нагоди відкриття мистецького проєкту відбулась закрита презентація для друзів бренду та мисткині. А вже від сьогодні і по 31 травня виставка відкрита для всіх бажаючих❤
Будемо раді бачити вас у мистецькому світі IRYNA MAKSYMOVA x Pandora😍
З 16 по 31 травня включно
Entropy, вул. Ярославів вал, 16
11:00-21:00
Вхід вільний