Дмитро Коляденко: «Коли у мене вільний день – я йду по магазинах»

Дмитро Коляденко – не лише відомий шоумен, телеведучий і співак, а й ікона стилю. Про те, як артист підтримує свій образ і як ходить по магазинах, ми дізналися ексклюзивно для проекту #personoftheweek від ТЦ Globus.

Про шопінг

Коли у мене випадає вільний день, я йду по магазинах. Люблю ходити сам: іду по центру Києва, люди мене бачать, вітають, я з ними фотографуюсь – всі знають, що Коляденко вибрався на шопінг. Я міряю, щось відкладаю. Якщо річ дуже подобається, то купую її відразу. А якщо є сумніви, йду думати – день, два дні я не сплю, мучуся, якщо річ дорога, і через кілька днів повертаюся в магазин і все-таки купую. Ось нещодавно я побачив дуже дорогі окуляри, думав три дні – і врешті-решт пішов і купив. Тому що вважаю, що артист мусить ходити в останніх трендах. В окулярах 2017 року.

Якби у мене був мільйон доларів, я б витратив його на себе – менше ніж за добу. І купував би не яхти, не літаки. А те, що мені треба – для людей, для своїх глядачів, перед якими я виступаю. Витратив би мільйон у ТЦ Globus – заходив би в усі магазини, мені тут у кожному щось подобається.

Про свій стиль

За знаком зодіаку я – Лев, і як кожен представник цього знаку, не можу не стежити за модою. Все, що з’являється, усі останні тренди – намагаюся, щоб у мене це було. Як артист, я не можу ходити з поганим телефоном, не можу їздити на поганій машині, ходити у брудному взутті, носити немодні речі. Для сцени, для людей я мушу змінювати образи, повинен їх радувати, тому що вони приходять для того, щоб  милуватися мною, отримувати заряд позитиву.

Зараз у моді татуювання, але мені боляче їх робити. Моєму синові 24 роки та в нього 15 татуювань, як батько, я був не проти, щоб син їх робив. А сам боюся болю, не можу собі зробити татуювання. Але фірма Dsquared, вона представлена тут у One Club, вигадала сітку, що імітує татуювання, у мене є така. І якщо подивитись на мене здалека, на сцені, всі говоритимуть: «Он у Коляденка скільки татуювань!». Отак я вмію креативити, викручуватися, ось для чого потрібні дизайнери й мода – допомагати людині мати такий вигляд, який вона хоче.

Про ТЦ Globus

ТЦ Globus – перший модний торговий центр в Україні, в центрі міста, на Майдані. Я вперше спробував тут печену картоплю – і запам’ятав, що це було в ТЦ Globus. Мені подобається, що тут космічний дизайн, фонтани, що люди кидають в них монети. Виставки, кафешки, шикарні бренди – навіть просто рот відкрити та походити тут, як у музеї, дуже приємно. Тут є МАС – шикарний фірмовий магазин косметики, найвідоміший в Україні.

G-Star Raw – стильний одяг для стильних людей

Одяг я часто купую в G-Star Raw. Ось і на зйомку прийшов у білих туфлях, які купував у цьому магазині. А сьогодні хлопці-продавці вручили мені стильний фірмовий значок у подарунок.

BROCARD – аромати, які залишають слід

Я люблю парфуми зі шлейфом. Що це означає? Якщо заходжу в літак і після 2 годин польоту він пахне моїм ароматом – отакі парфуми мені потрібні. На концертах до мене підходять глядачі, просять автограф і кажуть: «О, який у вас парфум. Чим ви користуєтеся»? І я відповідаю: «Це запах Ангела». Mugler, Angel – так називаються ці парфуми. Вони є в BROCARD. А сьогодні я знайшов тут схожий аромат Arethusa Tiziana Terenzi. Такі парфуми мені подарувала Ірина Білик. Вони дуже стійкі. А друзям і знайомим я дарую парфуми Tom Ford, тому що в них легкий оксамитовий аромат, який підходить абсолютно всім.

SunOchki – окуляри для тих, хто в тренді

Я шукаю окуляри як парфуми – останні новинки. Я жертва усього нового, жертва реклами, купую все нове. Бачу, наприклад, що довго ношу окуляри – йду та купую нові, наприклад у SunOchki. Інакше в соцмережах напишуть: «Ходить в одних і тих самих окулярах, що за артист»? Мій син каже, що в мене багато окулярів і вони в мене всі дуже красиві. Але я їх не збираю, не зберігаю: із задоволенням дарую друзям окуляри зі старої колекції, але дуже дорогі. А сам іду в SunOchki за новими.

Білий оркестр у магазині Yamaha

У ТЦ Globus не лише хороші магазини одягу, але й найкращі музичні магазини в Києві. І найвідоміший із них, звичайно, Yamaha. Сьогодні я у білих туфлях із G-Star Raw, у білій шапці, з білою сумкою, тож і музичні інструменти вибрав білі.

Про ресторани

Люблю українську, грузинську й італійську кухню. У ресторані Mario’s Trattoria справжня італійська піца, але оскільки я на дієті, то коли їм піцу, з’їдаю тільки верх, а тісто не їм. Це дієта від Ірини Білик, вона мене навчила. Офіціанти дивуються й говорять, що ми єдині в Україні – я та Білик – так їмо піцу, більше ніхто так не їсть.

5 must-have речей у чоловічому гардеробі

1. Красиві туфлі.
2. Чисті шкарпетки.
3. Стильні окуляри.
4. Красивий годинник.
5. Хороший костюм.
І завжди треба мати із собою зубну щітку.

Поради для читачів

Для того, щоб бути стильним, головне – навчитися заробляти гроші. Знайти або придумати собі хорошу роботу. А якщо гроші є, а стилю немає, потрібні спеціальні люди, шопери, які допоможуть витратити гроші красиво. Так красиво, як роблю це я.

Дякуємо за допомогу в проведенні зйомки магазинам у ТЦ GlobusYamaha, SunOchki, G-Star Raw, BROCARD. А також ресторану Mario’s Trattoria.