«І в музиці, і у стилі я намагаюся розривати шаблони». Співачка MamaRika

Проект #personoftheweek від ТЦ GLOBUS триває, і цього разу його героїнями стали співачка Анастасія Кочетова, сьогодні відома як MamaRika, та її стилістка Дзвінка Сивик. Поки дівчата вибирали речі для нових луків, ми поспілкувалися про сміливі експериментах в образі MamaRika, бунтівні 90-х та «бабські» сукні.

Я не відвідую всі модні заходи і не живу за останніми тенденціями. В першу чергу я музикант: мені набагато важливіше і цікавіше посидіти в студії, попрацювати над піснями. До того ж я вважаю, що кожен повинен займатися своєю справою.

Рік тому в моєму житті з’явилася молода стилістка Дзвінка Сивик. Я зрозуміла, що ми обидві – абсолютно крейзі, але в той же час вона вміє тримати баланс і знає, де мене потрібно стримати, а де – відпустити. Я відчула, що можу повністю довіряти Дзвінці, тому легко впустила її до свого гардеробу – не лише концертного, а й повсякденного.

Стиліст – це не тільки людина, яка тебе одягає, а й свого роду психолог. Дзвінка дуже допомагає мені бути самою собою. До того ж, у нас схожі смаки і один розмір, тому ми можемо збирати мені луки, навіть не зустрічаючись.

Я ніколи себе не силую, а одягаю тільки те, що мені дійсно подобається. Наприклад, я до останнього не знала, в чому піду на церемонію Viva: в день заходу Дзвінка просто надіслала мені пакет з одягом і докладними інструкціями. Я точно знаю, що вона ніколи не порадить мені поганого чи такого, що не підходить до концепції проекту MamaRika.

Навіть якщо мені не подобається образ чи якась деталь в ньому, Дзвінка все одно вмовляє мене ризикнути. Оскільки я не професіонал, мені складно уявити кінцевий результат. Але навіть найдивніший образ виглядатиме круто, коли його доповнюють мейкапом і зачіскою.

У музиці я роблю все, що захочу – намагаюся розривати шаблони. Те ж саме стосується і моїх образів. Однак українці не завжди готові до таких експериментів, сприймаючи все нове і незнайоме як погане. На Заході це вже давно пройшли.

MamaRika – це моє справжнє нутро. Попередній проект Еріка був створений штучно: мені доводилося прикидатися і в плані музики, і в зовнішньому вигляді. А коли народився проект MamaRika, я кардинально змінилася, навіть викинула половину одягу зі свого гардеробу. Для мене це не тільки сценічна історія – в житті я ношу фактично те ж саме, тільки більш casual.

Я не стану гнатися за трендом, якщо він мені не личить. Хоча вузькі окуляри я вже замовила. Але зовсім не для того, щоб віддати данину моді. Мені просто подобається стилістка 90-х, тому що я роблю музику R’n’B, розквіт якої припав саме на цю епоху. Якщо річ дуже модна, але мені не подобається, я ніколи не куплю її. До того ж у мене нестандартна фігура – вузька талія й досить широкі стегна, тому не всі трендові речі мені підійдуть.

Сьогодні у MustHave ми знайшли чудовий вечірній образ – мені подобаються oversize-костюми з сильним силуетом. У цьому вбранні нас привабив колір, а в широких штанах ми побачили відсилки до хіп-хопу. Щоб вийшов дійсно класний образ, важливо підібрати відповідні прикраси. За ними можна піти до магазину Accessorize – тут ви знайдете сережки, годинник і ланцюжки на будь-який смак і гаманець.

Ще нам сподобався мультибрендовий магазин RED – в ньому можна знайти масу крутих і, головне, ексклюзивних речей. Цього разу нам вдалося зібрати цікавий лук з речей, на які окремо навряд чи хтось звернув би увагу. Це, звичайно, не наша стилістика, але для зйомки такий образ цілком підійшов би.

Позаяк ми любимо експериментувати, досить часто співпрацюємо з молодими дизайнерами. У ТЦ GLOBUS багато з них представлені в магазині UAmade. Взагалі, мені здається, останнім часом з’явилося стільки нових українських брендів, що можна одягатися виключно в них. Дуже шкода, що люди не знають, наскільки це стильний, якісний і зовсім недорогий одяг.

У мене немає табу в одязі. До того ж, я не вважаю, що дівчинка повинна носити сукні з рюшами і туфлі від Лабутена – такого мені вистачило за часів Еріки. Зараз я б нізащо не одягла бабське плаття, хоча впевнена, що Дзвінка змогла б обіграти навіть таку річ для образу MamaRika.

В душі я афроамериканка з великою дупою, тому люблю більш агресивні речі – балахони, кросівки. Але Дзвінка забороняє мені ховати фігуру. Моя б воля, я б ходила просто в мішку. Але поки тіло молоде, чому його не показати? Мішок залишимо на старість.

Шопінг дуже виснажує – навіть таких енергійних дівчат, як ми. Але в ТЦ GLOBUS перевести дух і смачно перекусити можна в затишному італійському ресторанчику Mario’s Trattoria. А якщо часу на обід не лишилося, тут приготують будь-яку страву з меню з собою.

Дякуємо за допомогу в проведенні зйомки магазинам в ТЦ GLOBUS – MustHave, RED, Accessorize, а також італійському ресторану Mario’s Trattoria.