Нова знакова колекція MustHave вже у ТЦ Globus!

23 листопада в продаж до магазину MustHave у ТЦ Globus надійшла нова колекція, яка для бренду стала знаковою.

Дизайнер Олена Рева спільно з командою MustHave створили унікальну лінію святкового одягу. Варто відзначити, що колаборації дизайнерів і мас-маркет-брендів — давня світова традиція, мета якої зробити преміальну якість доступною.

«Ми дуже раді нашій співпраці з провідним мас-маркет-брендом України MustHave. Для нас це, в першу чергу, бажання зробити моду більш доступною. У колекції є наші знакові принти та силуети. Також ми постаралися зробити вибір універсальним: в колекції є як ділові речі, так і ідеальні святкові варіанти. Дякуємо MustHave за цю співпрацю », — каже Олена Рева.

Колекція просякнута богемністю 30-х років, збережена естетика історичного періоду і його настрій.
Ці речі створені для дівчини, яка знаходиться в постійному русі і не зупиняється на досягнутому. Їй важливі не тільки красиві наряди, але і внутрішнє наповнення, вона постійно вдосконалюється, просувається по кар’єрних сходах, відкриває для себе нові можливості. Звичайно, в цьому їй допомагають вишукані сукні … Ідею колекції підказав фільм Working girl — про дівчину, яка прийшла працювати у велику компанію і дуже швидко зробила непогану кар’єру.

«Проте колекція вийшла дуже ніжною та жіночною. У ній використані м’які, летючі тканини – шифон, сатин, дрібна сітка, які відображають настрій і стиль дизайнера Олени Реви. Кожну річ індивідуально відшито швачками на виробництві MustHave, а унікальні авторські принти роблять цю колекцію дійсно неповторною у всіх сенсах. Ми дійсно пишаємося нашою співпрацею! », — відзначають Анна Коваленко і Анастасія Дзюба, власники бренду MustHave.

MustHave знаходиться на -1 поверсі ТЦ Globus 1 та працює щодня з 10:00 до 22:00.

Завітайте на шопінг до ТЦ Globus.