Новий магазин. Кубик — магазин головоломок

У грудні 2018 року у ТЦ GLOBUS 2 відкрився магазин головоломок Кубик.

Це – перший в Україні магазин головоломок, заснований у 2007 році.

Чому варто завітати до нового магазину?

1. Найбільший вибір головоломок в Східній Європі. Понад 1000 різних якісних і оригінальних головоломок від світових та вітчизняних виробників.
2. Кубик – офіційний імпортер і дистриб’ютор провідних світових виробників головоломок: Mefferts, Thinkfun, Eureka, Huzzle, Recent Toys, Constantin, Happy cube, MoYu, QiYi MofangGe, шахової продукції Shachqueen, і магнітного конструктора Geomag. Купуючи тут, ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте оригінальний товар гарантованої якості.
3. Окрім цього, Кубик – це національний виробник головоломок під торговими марками Заморочка, Smart Cube і Пішак. Продукція цих брендів відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості.
4. Асортимент магазину завжди вдосконалюється і регулярно поповнюється новинками. Можете бути впевнені, що всі новинки зі світу головоломок насамперед потрапляють на полиці саме цього магазину.
5. Крім найбільшого і актуального асортименту, ми пишаємося тим, що кожна головоломка – це якісна, оригінальна, доступна і розумна іграшка, яка, крім ігрового інтересу, несе в собі користь для розвитку, як дітей, так і дорослих.

Магазин знаходиться у ТЦ GLOBUS 2, -1 поверх.
Години роботи: 10:00-22:00

Контактна інформація магазину:
+38 (068) 377-33-55
www.kubik.in.ua