Вадим Олійник: Кожен чоловік просто зобов’язаний мати якісну шкіряну куртку

Кожного тижня ТЦ Globus обирає «Персону Тижня», яка ділиться секретами шопінгу та порадами по стилю в ексклюзивному проекті #PersonOfTheWeek.

Співак Вадим Олійник зізнався, що ніколи не планує шопінг і здійснює покупки попутно – у зручному місці, у зручний час. Інтерв’ю для ТЦ Globus, розташованому в самому серці столиці, стало прецедентом для такого, спонтанного шопінгу.

Про свій стиль

Я обираю одяг сам з 10 років. Саме з тих пір, власне, формується мій персональний стиль. Я б охарактеризував його як Sport Chic. Віддаючи перевагу зручності в одязі та взутті, я, при цьому, люблю виразні акценти в гардеробі. Класика переважатиме лише в рамках дрес-коду.

5 must-have у гардеробі чоловіка

Кожен чоловік повинен мати якісну шкіряну куртку, дороге і, знову ж таки, якісне взуття. Сонцезахисні окуляри – відмінний елемент, аби підкреслити мужній образ. У разі якщо вам личать головні убори, це ще один must-have для чоловіка. Вони виглядають дійсно стильно. Мені досить складно підібрати собі головний убір, але сьогодні пощастило. П’ятою у списку назву чоловічу сорочку, тому що це найбільш універсальний предмет гардеробу для будь-якого стилю і типажу.

Про шопінг в ТЦ GLOBUS

Сьогодні я приїхав на інтерв’ю на метро. Коли трафік заважає моїм планам, обираю цей вид транспорту. Дуже зручно, що мені не довелося підніматися для нашої зустрічі в місто, і я одразу потрапив у ТЦ Globus. Осіння погода зараз залишає бажати кращого, тож вирішив почати день з гарячої кави в затишному PESTO CAFÉ, вдало розташованому на третьому поверсі, до речі . Мене до інтерв’ю підготували професійні візажисти магазину косметики M.A.C, які не тільки консультують, але і працюють в режимі повноцінної make-up студії.

До речі, восени, я більше ніж у будь-який інший сезон, віддаю перевагу сонцезахисним окулярам. При цьому, мені їх досить складно підібрати. Ось і зараз у «Люксоптиці» перебрав моделей 20, і зупинився на лаконічних Ray Ban.

Через завантажений графік, іноді я пропускаю перехід від одного сезону до іншого і не встигаю подбати, наприклад, про теплий одяг. Мені пощастило, що в G-Star RAW вже представлена колекція для пізньої осені. Сьогодні я зупинив свій вибір на масивних черевиках, теплій куртці і, як я вже згадував, стильній шапці.

І раз я вже опинився в ТЦ Globus, не міг пройти повз магазин парфумерії та косметики BROCARD. Тут я завжди можу знайти щось цікаве і модне як для себе, так і на подарунок.

Порада по стилю від Вадима Олійника:

Ваш стиль – у Вашій голові! Саме той образ, в якому Ви відчуваєте себе впевненим, апріорі є найбільш стильним і ефектним.

Дякуємо за допомогу в проведенні зйомки магазинам у ТЦ Globus – BROCARD, G-Star Raw, «Люксоптика», сімейному ресторану PESTO CAFÉ, а також салону-магазину косметики M.A.C. за макіяж.