В ТЦ Globus відкривається магазин латвійського бренду VAIDE

24 серпня 2017 року в ТЦ Globus відбудеться святкове відкриття флагманського магазина популярного латвійського бренду жіночого одягу VAIDE, який стане першим магазином бренду в Києві. У Латвії бренд вважається одним з найпопулярніших в області створення якісного трендового одягу для сучасних та елегантних жінок. Загальна площа магазину 130 кв.м. VAIDE знаходиться на 1-му поверсі ТЦ Globus 1 та працює щодня з 10:00 до 22:00.

На честь відкриття VAIDE в ТЦ Globus, з 24 до 26 серпня 2017 року діє спеціальна знижка до -50% на весь асортимент товарів бренду. Також всіх покупців чекають корисні подарунки та приємні сюрпризи.

В асортименті магазину VAIDE в ТЦ Globus представлені різноманітні моделі жіночого одягу для будь-яких подій в житті — від повсякденних до урочистих. Для найдосвідченіших модниць, представлена унікальна колекція Monic Italy, ексклюзивно розроблена в колаборації італійських і латвійських дизайнерів.

«Бренд жіночого одягу VAIDE дуже популярний в Північній Європі. Модниці з усього світу обов’язково включають VAIDE в short-list свого європейського шопінг-туру. 24 серпня бренд відкриває свій перший фірмовий магазин в Києві та одразу в серці столиці — ТЦ Globus. Магазин VAIDE розташований на prime локації торгового центру, що дозволить максимально великій кількості жителів і гостей столиці познайомитися з брендом та придбати якісні речі популярного європейського fashion-оператора», — коментує старший менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Вікторія Царенко.

 

VAIDE — європейський виробник жіночого одягу, який більше 20 років працює над створенням і удосконаленням власних колекцій. На сьогоднішній день бренд представлений в країнах: Латвія, Естонія, Чехія, Німеччина, Італія, США, Ізраїль, Україна та Болгарія. В Україні VAIDE представлений вже більше 7 років. У 2017 році бренд відкрив перший магазин в Києві — в ТЦ Globus.