Реєструй чеки та вигравай діаманти, величезні сертифікати і ще безліч подарунків від ТЦ GLOBUS!
Реєструй чеки та вигравай діаманти, величезні сертифікати і ще безліч подарунків від ТЦ GLOBUS!
 1. З 21 по 27 грудня зроби покупку більше ніж на 300 грн. одним чеком у будь-якому магазині ТЦ GLOBUS.
 2. Реєструй чек на стійці промоутерів на фудкорті у GLOBUS 1 у період з 21 до 27 грудня з 12:00 до 20:00 (реєструються тільки друковані та фіскальні чеки та чеки з терміналу; можна реєструвати необмежену кількість чеків)
 3. Приходь на розіграш 27 грудня о 19:00 до сцени на фудкорт у GLOBUS 1 та отримуй шанс виграти діамантовий підвіс від ювелірного бренду SOVA, сертифікати від Defacto, Бомонд та MustHave, косметику NYX, WYCON та Lush та книжки від #Книголав!
Присутність на розіграші обов’язкова!
УМОВИ АКЦІЇ:
Загальні умови рекламної акції «Реєструй чеки та вигравай діаманти, величезні сертифікати і ще безліч подарунків від ТЦ GLOBUS!» (далі – «Акція»), “Організатором” якої є ТЦ GLOBUS.
 1. Щоб стати Учасником Акції потрібно виконати умови Акції, а саме:
 • З 21 по 27 грудня зробити покупку більше ніж на 300 грн. одним чеком у будь-якому магазині ТЦ GLOBUS. Максимальна кількість чеків на Учасника – 5 штук.
 • Зареєструвати чек на стійці промоутерів на фудкорті у GLOBUS 1 у період з 21 до 27 грудня з 12:00 до 20:00 (27 грудня до 19:00). Реєструються тільки друковані та фіскальні чеки та чеки з терміналу; можна реєструвати необмежену кількість чеків.
 • Відвідати розіграш 27 грудня (початок о 19:00), прийти до сцени на фудкорт у GLOBUS 1 та отримати шанс виграти діамантовий підвіс від ювелірного бренду SOVA, сертифікати від Бомонд, Defacto та MustHave, косметику NYX, WYCON та Lush та книжки від #Книголав!
 1. Період проведення Акції.
2.1.Загальний термін проведення Акції: з 21 до 27 грудня з 12:00 до 20:00 (надалі – «Строк проведення Акції», «Період Акції» або «Тривалість Акції»).
2.2.Акція проводиться на території ТЦ GLOBUS. У акції приймають участь чеки магазинів, що розташовані виключно на территорії ТЦ GLOBUS. (В розіграші не приймають участь чеки з супермаркету “Billa”).
3.Заміна Подарунків (сертифікатів) Акції грошовим еквівалентом не допускається.
 1. 3Організатор не несе ніякої відповідальності за подальше використання Подарунків Акції Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатися наданими Подарунками Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.
 2. Учасниками Акції можуть стати фізичні особи – громадяни України, резиденти, з повною дієздатністю, яким виповнилося 18 років (далі – «Учасник Акції»).
Юридичні особи не можуть бути Учасниками та не мають права брати участь у Акції. Не визнаються Учасниками Акції та не можуть (не мають права) брати участь в ній власники чи співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції.
 1. Порядок участі у Акції
6.1. Для того, щоб стати Учасником Акції особа повинна: 1) Зареєструватися у адміністратора на стійці реєстрації на фудкорті ТЦ GLOBUS. Реєстрація здійснюється шляхом заповнення анкети. Для реєстрації Учасник обов’язково повинен повідомити адміністратору своє прізвище, ім’я та по-батькові, особистий мобільний номер телефону та номер чеку, що реєтрується. 2) пред’явити такі, що відповідають вимогам цих Умов, Чеки та отримати відривний талон. Реєструються тільки друковані та фіскальні чеки та чеки з терміналу; можна реєструвати необмежену кількість чеків. У випадку, якщо сума Чека або Чеків перевищує 300,00 грн. (триста гривень), особа має право заповнити додаткову анкету Учасника на кожні повні 300,00 грн. (триста гривень), але виключно одним чеком (чеки не сумуються). Оригінал чеку необхідно зберігати до кінця Акції та розіграшу 27 грудня. У разі перемоги необхідно буде ідентифікувати свою персону за допомогою паспорту.
7.Загальні умови рекламної Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення умов Акції можливі в разі їх затвердження й оприлюднення в тому самому порядку, що визначений для інформування про умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у такий спосіб, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих умов.
8.Інші умови
8.1.Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з Загальними умовами рекламної Акції. Порушення Учасником Акції цих умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих умов вважається відмовою Учасника від участі в Акції,при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.
8.2.Участь в Акції є добровільною.
8.3.У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення умов, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими умовами, остаточне рішення ухвалює Організатор.