В ТЦ Globus відкрився найбільший «Цитрус Сервіс» в Україні

27 липня 2017 року в ТЦ Globus відбулося відкриття найбільшого в Україні «Цитрус Сервісу». Завдяки локації у самому серці Києва, ремонт техніки та гарантійне обслуговування для клієнтів компанії стало ще більш зручним та доступним. «Цитрус Сервіс» у ТЦ Globus має загальну спеціалізацію, що дозволяє в короткі терміни провести ремонт будь якої фірмової техніки оператора — від смартфону до персонального електротранспорту. Важливо зазначити, що «Цитрус Сервіс» є авторизованим сервісним центром компанії Meizu. Загальна площа сервісного центру вражає — 571 кв.м. Інтер’єр виконано в новому брендовому стилі «Цитрус». «Цитрус Сервіс» знаходиться на -1 поверсі ТЦ Globus 2 (вхід за Монументом Незалежності) та працює щодня з 10:00 до 22:00.

 «В цьому році ТЦ Globus приділяє особливу увагу розвитку співпраці з операторами електроніки та сервісного обслуговування — цей retail-сегмент має великий попит у киян та гостей столиці. Відкриття найбільшого в Україні «Цитрус Сервісу» в ТЦ Globus 2 — це важлива подія, яка якісно доповнить різноманіття пропозицій товарів електроніки та супутніх послуг у ТЦ Globus 2. Важливо зазначити, що ми вже маємо успішний досвід співпраці з компанією «Цитрус» — вже більше року у ТЦ Globus 1 працює флагманський магазин «Цитрус» в новому форматі. Я впевнений, що розширення нашої співпраці буде успішним і цікавим для відвідувачів ТЦ Globus», — коментує керівник Адміністрації ТЦ Globus Олесь Щириця.

«Цитрус» — перша українська спеціалізована мережа магазинів гаджетів і аксесуарів, яка була створена в 2000 році. Сьогодні «Цитрус» представлено 45 магазинами в обласних центрах України: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, в містах: Ізмаїлі, Чорноморську і Краматорську, а також 4-ма пунктами прокату персонального транспорту.