Тарас Тополя, музикант, фронтмен гурту АНТИТІЛА: “Не досягає успіху тільки лінивий”

Цього тижня в рамках проекту #personoftheweek ми поговорили із Тарасом Тополею, фронтменом гурту АНТИТІЛА. Чому наш герой не любить онлайн-шопінг, як прагне провести свій ідеальний день і що може порадити тим, хто понад усе хоче здійснити свою мрію – читайте в інтерв’ю

Я не адепт довгих походів по магазинах та вибору одягу, але через свою професію мушу постійно це робити.

Попереду всеукраїнський тур, і я з хвилюванням чекаю передконцертного шопінгу. Щоразу це вибір 6-7 різних сорочок, штанів та пар кросівок: під час виступу все має бути ідеально та зі смаком.

60% мого повсякденного одягу з американського магазину Abercrombie&Fitch, дещо Urban Planet, решта – це одяг на сцену Zara, Oodji, Topman, взуття New Balance, Seucony, Adidas та Puma.
Жодного разу не пробував online-шопінг – боюся цього, як вогню. Наприклад, в кожному магазині є свій розмір S, і ти рідко можеш вгадати, чи підійде він тобі одразу, без примірки.
Сценічні образи для гурту ми підбираємо разом із колегою та моїм другом Сергієм Вусиком. Щодо особистого гардеробу, на 80% орієнтуюся на свій смак і, звісно, раджуся з дружиною.

Colin’s

На сцені і в житті я різний.
Насправді поняття “рок-зірка” має дуже розмиті межі.
Існує стереотип, що рок-музикант обов’язково вдягнений у шкіру та метал, але це не так. Рок-виконавці бувають абсолютно різні і навіть можуть мати досить ліричні образи.

Я вважаю, що передусім рок-зірка має бути чесною з собою та своїми прихильниками, а одяг – це вже відображення внутрішнього світу.

Якщо тебе вдягнуть у щось, в чому буде некомфортно, але ти муситимеш то носити, бо того вимагає стилістика “рок” – тобі всеодно ніхто не повірить.

Tommy Hilfiger

Всеукраїнський тур “Сонце” охопить 40 міст. У ньому ми презентуємо наш новий однойменний альбом, що вийшов 9 грудня. Плануємо відвідати ще декілька міст за кордоном.
Це буде справжнє рокове шоу – 2-2,5 години музики з крутим світлом та звуком.
Зіграємо і новий альбом, і вже відомі прихильникам пісні. Новий сингл “Дунай” також можна буде почути.

UAmade

Мій ідеальний день – це однозначно прокидатися з коханою та дітьми, разом снідати й у гарному настрої розходитися всім у своїх справах. Діти – у садочок, я і дружина – на інтерв’ю чи в студію.

Colin’s / Tommy Hilfiger

Перше, що би я порадив – це визначити для себе: чи дійсно ви хочете повністю віддаватися своїй мрії.

Більшість людей насправді прагне псевдо-популярності та пізнаваності.

Якщо ви остаточно визначилися зі своєю метою, починайте стукати в усі двері, використовувати всі шанси, які вам дає доля.
Не досягає успіху тільки лінивий.
Вірте у себе і ніколи не здавайтеся.

UAmade

Дякуємо за допомогу під час проведення зйомок магазинам Colin’s, Tommy Hilfiger та UAmade.