ТЦ GLOBUS здобув перемогу в національній премії Retail Awards

Нещодавно відбулася урочиста церемонія нагородження кращих гравців retail ринку 2017 року Retail Awards «Вибір споживача». У номінації «Малий торговий центр Києва» було представлено 7 відомих торгових центрів. За результатами голосування споживачів ТЦ GLOBUS заслужено отримав нагороду «Малий торговий центр Києва» 2017 року. Це друга нагорода ТЦ GLOBUS в Retail Awards. У 2014 році ТЦ GLOBUS також було визнано кращим в категорії «Малий торговий центр Києва».

«Для команди ТЦ GLOBUS ця премія важлива, оскільки відображає об’єктивний вибір споживача. Протягом останніх кількох років ми провели велику роботу по оновленню брендів, розвитку і вдосконаленню ТЦ. Але ще більше цікавого нас чекає в 2018 році. У першій половині року відкривається відразу два фешн-якорі, та новий для українського ринку формат європейського коворкінгу», — коментує комерційний директор ТЦ GLOBUS Петро Хорошок.

 

 

Retail Awards «Вибір споживача» була заснована в 2011 році та успішно проводиться протягом шести років. Національна Премія України в сфері роздрібної торгівлі Retail Awards «Вибір споживача» — знаменна подія, завдяки якій визначаються лідери споживчих симпатій ринку роздрібної торгівлі України.