В ТЦ Globus відкрився магазин гаджетів і аксесуарів Fishki.ua!

19 січня 2018 року в ТЦ Globus відкрився магазин популярної мережі електроніки, гаджетів і аксесуарів Fishki. В асортименті магазину представлені телефони, планшети, ноутбуки, аксесуари, аудіо та відео техніка, гаджети та електротранспорт. Загальна площа магазину 33,7 кв.м. Магазин Fishki.ua знаходиться на -1 поверсі ТЦ Globus 2 і працює щодня з 10:00 до 22:00.

 «Спостерігаючи активний інтерес відвідувачів до категорії «техніка та електроніка» в ТЦ Globus 2, в 2018 році ми продовжимо розширювати представленість операторів електроніки в цій частині ТЦ. Відкриття роздрібного магазину Fishki.ua значно розширить пропозицію в цій категорії, а також додасть пропозицію серед main stream товарів, таких як електротранспорт. Додам, що на сьогоднішній день вже 5 відомих retail брендів електроніки працюють в ТЦ Globus 2. Проте повністю змінювати концепцію ТЦ під електроніку і гаджети ми не плануємо», — коментує менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Олена Сьомочкіна.

Магазин Fishki.ua знаходиться на -1 поверсі ТЦ Globus 2 (Вхід зі сторони консерваторії) та працює щодня з 10:00 до 22:00.

Завітайте на шопінг до ТЦ Globus!