В ТЦ Globus відкрився взуттєвий магазин німецького бренду Rieker

21 листопада 2017 року ТЦ Globus відкрився фірмовий магазин німецького взуттєвого бренду Rieker. В асортименті магазина представлено ​​чоловіче та жіноче взуття, а також сумки і аксесуари популярних європейських торгових марок. Колекції бренду оновлюються двічі на рік і мають незмінні ключові особливості: вироблення шкіри, при якому досягається її еластичність і легкість, дуже легка та практично невагома підошва, а також фірмові ортопедичні устілки — протиударні, амортизуючі з ефектом зниження навантаження на стопи і хребет. Загальна площа магазину 76,5 кв.м. Rieker знаходиться на -1 поверсі ТЦ Globus 1 і працює щодня з 10:00 до 22:00. 

«Ми продовжуємо активно розвивати tenant-mix в ТЦ Globus, відкриваючи нові магазини відомих брендів, які створюють якісну та популярну продукцію. Відкриття фірмового магазину Rieker, торгової марки з європейським ім’ям і бездоганною репутацією, дозволило розширити пропозицію для відвідувачів ТЦ Globus в категорії взуття та аксесуари. Rieker вдало розташований в prime частині торгового центру на одному поверсі з фуд кортом», — коментує менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Олена Сьомочкіна.

 

Компанія Rieker була заснована більше 150 років тому, в середині XIX століття в Німеччині двома друзями Генріхом Рікером (Heinrich Rieker) і Карлом Зейтц (Carl Seitz). На даний момент по всьому світу відкрито більше 7500 роздрібних магазинів. Клієнти Reiker гарантовано отримують максимальний комфорт — неймовірну легкість і дивовижну гнучкість підошви кожної пари взуття.