Знижки 30% на книжки про космос у фірмовій крамниці #книголав

У фірмовій крамниці видавництва #книголав розпочинаються знижки до Всесвітнього тижня космосу. До 10 жовтня у книгарні можна придбати книжки про космос для дітей та дорослих зі знижкою від 30%.

Пропозиціє діє на такі видання:

 

1) «Аполлон-8. Історія першого польоту до Місяця» американського журналіста і письменника Джеффрі Клюґера — захоплива історія про екіпаж «Аполлона-8», яка розпочиналась досить ризиковано, але стала початком нової ери в освоєнні космічного простору.

Рекомендовано для дорослих.

Ціна 175 грн. замість 250 грн.

 

2) «100 фактів про космос» — це наукове дослідження й дотепна пригода. Після її прочитання жодна дитина більше не повірить тому, що «Сонечко лягає спати», а зірки можуть падати з неба. Весела, дотепна та дуже змістовна – ця книжка подає відомості про історію вивчення космосу, розташування у Всесвіті Землі, утворення Сонячної системи, дослідження планет роботами тощо.

Скільки сміття на Місяці залишила команда «Аполона-11» після висадки на нього? З чого розпочати колонізацію Марса? Скільки жінок і чоловіків брали участь в польотах за межі Землі? Що робили в космосі плодові мушки й тихоходи?

«100 фактів про космос» дивуватимуть як юних читачів, так і їхніх батьків. Книжку рекомендовано для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Ціна 175 грн. замість 250 грн.

 

3) «Космічний світ» — чарівна книжечка з клапанами-віконцями для найменших дослідників космічного простору із серії ! Спочатку вони засвоять все про Сонячну систему та унікальність нашої планети, потім дізнаються про будову зірок, галактик та розмір Всесвіту, а тоді полетять аж до краю Всесвіту!

Ціна 190 грн. замість 270 грн.

 

Фірмова крамниця видавництва #книголав знаходиться у ТЦ GLOBUS 1, 1 поверх та працює щодня з 10:00 до 22:00.

 

#книголав українське видавництво, яке працює з найкращою сучасною літературою і створює нові можливості для читачів та авторів. Як книжковий проект розпочав роботу за ініціативи групи «1+1 медіа» у співпраці з кількома українськими видавництвами, а із серпня 2016 року став окремим видавництвом. Перша книжка «100 експрес-уроків української» Олександра Авраменка лише за місяць була продана тиражем понад 10 тисяч примірників.

#книголав здійснює переклади світових бестселерів та співпрацює із топовими українськими авторами. Від початку роботи видавництва його книжки очолюють рейтинги продажів та стають хітами українського ринку.

Видавництво публікує літературу в таких напрямках: дитяча, художня та нон-фікшн.

Головна місія #книголав – створювати книжки для людей, які прагнуть змінювати себе та світ навколо.

Команда #книголав вірить у те, що в нашій країні можна робити по-справжньому круті речі, а «Зроблено в Україні» є нормою якості.