Знижки від 30 до 50% на усі книжки у фірмовій крамниці #книголав

У фірмовій крамниці видавництва #книголав розпочинаються знижки з нагоди 1 року роботи. Із 1 до 6 жовтня у книгарні можна придбати наявні книжки зі знижкою від 30 до 50%.

Найкращий подарунок — це #книголав, бо #книголав — це любов. А любов примножує любов.

Книжки видавництва #книголав розповідають захопливі історії, навчають мріяти та спонукають пізнавати нове, відкривають яскраві світи, безмежні перспективи й широкі можливості.

Фірмова крамниця видавництва #книголав знаходиться у ТЦ GLOBUS 1, 1 поверх та працює щодня з 10:00 до 22:00.

 

#книголав українське видавництво, яке працює з найкращою сучасною літературою і створює нові можливості для читачів та авторів. Як книжковий проект розпочав роботу за ініціативи групи «1+1 медіа» у співпраці з кількома українськими видавництвами, а із серпня 2016 року став окремим видавництвом. Перша книжка «100 експрес-уроків української» Олександра Авраменка лише за місяць була продана тиражем понад 10 тисяч примірників.

#книголав здійснює переклади світових бестселерів та співпрацює із топовими українськими авторами. Від початку роботи видавництва його книжки очолюють рейтинги продажів та стають хітами українського ринку.

Видавництво публікує літературу в таких напрямках: дитяча, художня та нон-фікшн.

Головна місія #книголав – створювати книжки для людей, які прагнуть змінювати себе та світ навколо.

Команда #книголав вірить у те, що в нашій країні можна робити по-справжньому круті речі, а «Зроблено в Україні» є нормою якості.